Mama-live
B+H+L = HRAVÁ GEOMETRIE ♥

Jak se po Honzíkově narození zdálo, že jsme rodiče bez fantazie a na druhé děťátko jsme použili systém Ctrl+C a Ctrl+V, tak se každým měsícem ukazuje, že naše děti jsou a budou jiné - minimálně povahou. Honzík je víc urputný, silový a pohybově zdatný. Barunka v jeho věku milovala knížky a dodnes dokáže tiše a pozorně poslouchat vyprávění příběhů. Ale ten společný genofond nezapřou. Krčení nosíku, neustálá potřeba mluvit (v Honzíkově případě mečet a bečet), ty jejich velké hlavičky. A hravost a společenskost. Jsou to děti veselé, které mají rády pozornost a nejsou to žádní samotáři. 

_DSC_3945

Děláme si srandu, že Jeník bude kopačka (jen on na rozdíl od profi fotbalistů zvládá bolest a nefilmuje) a Baru režisérka (nikdo neumí tak sekýrovat a určovat role jako ona).

_DSC_3991

_DSC_4002

 

A skvěle k nim pasuje i malá Hranolka, náš malý kamarád Lukášek. Tříletý blonďáček s velkýma očima, který krásně mluví, má dobré srdce a který o kamarádství s malými Osičkami pečuje. Vzájemně se doplňují a myslím, že i jeden od druhého učí.

_DSC_4010

_DSC_3958

_DSC_3929

Na dovolené byli s Barunkou jedna ruka, společně dělali blbiny, hráli si na hřišti, ruku v ruce šli parkem u zámku Lednice nebo upozornili obsluhu, že zapomněla na jejich džusíky. Nebojíme se je nechat chvíli na hřišti samotné, jsou si podobní v tom, že nedělají zbytečné kraviny, neriskují. A nebojíme se nechat je hrát si s Honzíkem. Oba se o něj starají s láskou a něhou tříletých skřítků a on k nim vzhlíží jako ke svým modlám.

_DSC_3995

_DSC_3976

_DSC_3950

 

Umí se pozlobit a umí se ubezpečit, že "jsme kamarádi, že jo?". Umí se obejmout a vyznat si city, dát pusu a půjčit hračku. A oba mají rádi, když jim to sluší. No a my si neskromně myslíme, že jim to sluší pořád :-D 

Dostaly jsme s Veru (Veru Harnol) nápad vybrat dětem na dovolenou outfit u stejné značky a nafotit je v hezkém prostředí Vinařství U Kapličky, kde jsme trávili dovolenou. Obě jsme okouzlené slovenskou značkou MiLe a vybíraly jsme tam.

Naší slečně jsem vybrala zelené tričko, džínovou sukýnku a kšiltovku. Barunka je nadšená z kapes na sukýnce, zelená barva se v holčičím šatníku moc neobjevuje a podle mě je to škoda. Oblékla jsem Barunce její komplet i v lehce chladnější den a doplnila bílým tričkem a legínkami. Myslím, že to pěkně sedí. 

_DSC_3916

_DSC_3965

Honzík má krémové bodyčko s geometrickými tvary a zelené tepláčky. A Lukášek je doplňuje krémovým kompletem.

_DSC_4564

_DSC_4566

_DSC_4606

_DSC_4519

Slovenská značka MiLe má originální a krásnou kolekci Hravá geometrie. Mám ráda, když je oblečení z příjemného a kvalitního materiálu, nemačká se, děti neomezuje v pohybu a je slušivé. Podívejte se sami. Kolekce působí jako sportovně-moderní retro, stále je to dětské a přitom ne infantilní.

A když jsem si na stránkách eshopu přečetla filozofii majitelek značky MiLe Miriam a Lenky, musela jsem uznat, že je to do puntíku přesné: dětskost, hravost, prázdniny u babičky, dobrodružství.

 

Mějte se hravě!