Mama-live
NEW IN – CROCS NEJSOU JEN NA LÉTO!

O mé krokodýlí vášni víte (ZDE). Botky Crocs jsou vlastně tak trochu rodinná vášeň. Já mám úctyhodnou sbírku, již víc jak sedm let mi do ní minimálně jeden pár ročně přibude. Honza se trochu drží při zemi, ale nedá na ně dopustit, a Barču už jsem taky lapla (ale o jejích "kloksíkách" příště). 

Všechny mé Crocs modely jsou vesměs letní nebo jarně-podzimní. Mám sandálky a tenisky. Nevím, proč jsem tak dlouho odolávala zimnímu páru... V zimní verzi existují Crocs kozačky, sněhule, do deště velmi slušivé holinky. Já jsem zvolila kozačky Adela (ZDE) do půli lýtek v černé barvě a šedou podrážkou. Je to přesně ten typ bot, co teď dobře využiji. Skvěle se nosí, hřejí (když mrzne, je dobré vložit teplejší vložku) a dobře se kombinují a jako bonus se velmi snadno a rychle svlékají a navlékají, což ve školce dost oceňuji, když vyzvedávám Barču.

Já si vždycky u blogerských outfit postů říkám, jak mají spoustu krásných fotek a modely nafocené ze všech stran. Když vyjde konstelace hvězd u mě (tedy jsem nalíčená, mám oblečený přesně ten oufit, který vám chci ukázat, foťák nachystaný, Honza ochotný mě cvaknout), tak se děje následující:

a. Baru je v náladičce

b. Honzík nechce spát

c. mrzne, až praští a mně se absolutně nechce sundávat bundu

d. mizí dobré světlo rychlostí světla.

A nejlepší je, když se povedou všechny možnosti naráz! Takže nafocení tohoto modelu se nezadařilo napoprvé, protože než Honzík v kočárku zabral, Baru se mi odlepila od krku a otřela slzy, Honza se vydýchal...tak zmizelo světlo definitivně. Ale Baru se vyfotit stihla :-D Nevadí, máme přece strašně moc času.

Crocs ADELA FOLDOVER FUZZ BOOTIE _DSC_3574

Druhý den to klaplo. Byl Silvestr, my se chystali k přátelům na hezký den a ještě jsme šli na krátkou procházku, aby si dal Honzík dáchanec. 

Nevím, jak vaše děti, ale Baru se cpe na fotky, když tam o ni nikdo nestojí, ale když chci fotit ji, ječí na mě "už mě nefóóóóť" a zaboha nezvedne oči. :-D No co už, píšu přece mama blog, tak bude Barča všude :-D

Crocs ADELA FOLDOVER FUZZ BOOTIE Crocs ADELA FOLDOVER FUZZ BOOTIE

Krokodýlí kozajdy jsem zkombinovala s džínami "nasrávačkami", šedým rolákem, svetrovým hábitem a velkou šálou. Samozřejmě jsem nesundala čepici, fakt byla strašná kosa :-D - což je ostatně evidentní z mého namrzlého výrazu :-D

 Crocs ADELA FOLDOVER FUZZ BOOTIE Crocs ADELA FOLDOVER FUZZ BOOTIE 

V poslední době se moje ženy opravdu trefují svými dárky do mého vkusu. Svetrový "hábit" (F&F) mi darovala k Ježíšku moje sestřička a hrozně ráda se do něj chumlám. Šedý rolák (Camaieu) jsem si koupila na podzim a lituji, že jsem nevzala od každé barvy jeden, minimálně černý a vínový bych určitě unosila. No a šála (Lindex) je dárek k narozeninám od mamky, je teplounká, obrovská a vůbec nekouše. Nejdřív jsem měla tmavé slim denimky a pak casual džíny se spadlým sedem (Berschka).

Crocs ADELA FOLDOVER FUZZ BOOTIE v barvě black/charcoal jsou zimní kozačky pokryté jemným semišem a dají se nosit klasicky či ohrnuté - já nosím klasicky. V oblasti lýtek jsou opatřeny elastickými proužky pro větší komfort. Kozačky jsou zateplené a opravdu lehounké. Musím říct, že hrozně dobře sedí na noze. 

Crocs ADELA FOLDOVER FUZZ BOOTIE Crocs ADELA FOLDOVER FUZZ BOOTIE

Obávám se, že teď již nejsou přede mnou Crocs v bezpečí v žádném ročním období - uvažuji nad holinkami a už přemýšlím, co na jaro a léto :-D

A víte, co je zajímavé na těchto kozačkách? Že téměř nepoznáte, že jde o Crocs :-D

V čem se hřejete vy a vaše nožky? A za vás - zimní Crocs hot or not? :-D

Tak hlavně pohodu a nohy v teple :-*