Mama-live
CASUAL MAMA OUTFIT: MÁMU ŠATÍ MÁMA…

... a sem tam něco šlohnu z "Daddyho šatníku" :-D

Když se mě moje mamka v posledních letech ptala, co bych si přála k narozeninám nebo k Vánocům, často jsem si řekla o příspěvek na něco finančně náročnějšího, co jsem měla na aktuálním wishlistu - kurz fitness trenéra, nový objektiv, "oblečení"... Poslední narozeniny a Vánoce vše změnily! Narozeniny jsem loni nijak neprožívala, dva měsíce po porodu jsem neměla úplně touhu obnovovat šatník nebo myslet na svoje koníčky a záliby a s Vánoci to bylo podobné. Tak jsem vždy mumlala něco v tom smyslu, že si budu kupovat nový objektiv, tak budu ráda za příspěvek. Ale mamka se na tohle moje mumlání vyprdla a pěkně se prošla po obchodech a nakoupila...

Odteď mě bude šatit! Dostala jsem parádní kousky, mamka trefila skvěle velikost, barvy, střihy... A i jsem si rozbalování dárků mnohem víc užila, vybalovala jsem hadříky, které se mi na první pohled líbily, které mi seděly, hned jsem si to zkoušela a nepokrytě se sama sebou kochala.

Jak to máte vy? Máte svůj wishlist i s odkazy na konkrétní věci, říkáte svá přání a přejete si na ně příspěvek nebo se plně necháte překvapit? Já mám asi nejradši kompromis - pošťouchnuté překvápko :-D Takže jsem se rozhodla, že prostě budu mít svůj (ideálně online) wishlist, který budu aktualizovat a kterým budu své blízké inspirovat. Tento rok oslavím 35.narozeniny, chce to dárky řádně promyslet.

Po čem moje čtenářky touží, co si už dlouho přejete? Dostáváte dárky, které jsou vyloženě "mimo" (já vím, že se dárky kritizovat nemají, ale kdysi jeden respondent ve vánočním výzkumu sdělil, že loni k Vánocům dostal rozvodové papíry....uuuups :-D)? 

Svetrovo-koženkovo-kožešinový kardigan z Lindexu jsem tedy dostala k narozeninám. Má příjemnou délku pod zadek, super hnědou barvu, která ladí ke kozačkám a je to přesně můj styl. A víte, co je zvláštní? Sama bych si ho nikdy nekoupila. Je to ten typ oblečení, co na ramínku nevypadá nijak zajímavě, prostě si tak nějak nezajímavě visí. A pak si ho oblečete a on "rozkvete". Nebo je to silou mé osobnosti? :-D

_DSC_1889

_DSC_1888_2

Já jsem jej doladila bílou pánskou košilí (mamka mi o pár dní později "naježila" moji dámskou bílou košili), natáhla seprané a potrhané džíny z Reserved a hnědé kozajdy. A protože mě v zimě jen velmi výjimečně potkáte bez šály a čepice, ani tady jsem nemohla být "nahatá" - károvaná šála v příjemných podzimních tónech od mojí sestřičky a pudrová čepice od mamky - moje dámy mě mají v oku.

_DSC_1890_2

_DSC_1886_2

_DSC_1893_2

Četli jste první díl článku o Basics šatníku (ZDE)? Tak takhle nějak vypadá moje "mama-uniforma" na chladnější počasí, ideální na podzim nebo začátek jara. Na hřiště, do kavárny s dětským koutkem, na návštěvu, ale i na večeři s kamarádkami. Univerzální...Co myslíte?

_DSC_1883_2

PS: Na postoji při focení zapracuji, ruce v kapsách na každé fotce, ou jéééé, modelína Katy :-D