Mama-live
SLAVÍME DEN DĚTÍ S LEGO DUPLO …

Dnes mají svátek děti. Když Baru o víkendu zlobila (rozumějte "řádila jak sto čertů, naprosto ignorovala veškerou snahu o kompromisy, dupala a ječela" :-D), tvrdila jsem jí, že je to jen pro hodné děti. Trochu ji to zarazilo a já i přes všechna výchovná doporučení to vzala zpět. Není to jen pro hodné děti, je to svátek pro všechny děti a basta! :-D Děti prostě zlobí, děti nás umí vytočit do běla, ale jako mít doma Káju Maříka kříženého s Aničkou z 1A, asi bych z nich taky měla cuky.

A že tedy Baru dnes ráno zaúřadovala :-D

_DSC_0879

Takže k příležitosti dne našich nejmenších si dáme SOUTĚŽ.

Minulá soutěž s Lego Duplo měla obrovský ohlas a úspěch, já vám děkuji za hojnou účast a krásné odpovědi a komentáře. Je nad slunce jasné, že tahle hračka je prostě sázka na jistotu. 

O tom, že Lego Duplo má nový modul Cesta kolem světa, jsem vám psala minule (KUK) . Já jsem nadšená, miluju hračky, u kterých vím, jak si s nimi hrát :-D Baru má taky ráda reálno a sice fantazíruje, ale ve svých mezích (ona a její imaginární děti, kamarádi, imaginární cesty ...). Takže zvířátka z různých konců světa nás obě nadchly.

V sadě Arktida najdou děti eskymáka, velrybu (tak je prostě skvělá!), psí sáně, iglú a nechybí ani lední medvěd. V době, kterou ovládá Elsa a její zmrzlé hnátky, je toto podle mě sada, kterou si děti naprosto zamilují. 

10803_Box2_NA

A nejen protože v kinech právě běží nádherný výpravný biják Kniha džunglí (Baru ten příběh zbožňuje, co vaše děti?), tak se můžete s dětmi do té Džungle (z kostek) vydat, fotit, pozorovat zvířátka a létat letadlem. 

10804_box1_in

 

Co musíte pro účast v soutěži udělat? 

1. Mít nebo dát like FB stránce Mama LIVE.

2. Dejte like pod FB post (foto), kde soutěž uvádím.

3. Napište mi do komentáře sem nebo na FB, která sada by se vám a vašim dětem nebo mužům líbila a proč. 

4. Kdo bude FB příspěvek sdílet, má dvojnásobnou šanci, zařadím jej dvakrát do slosování. 

 

Dnes 1.6. soutěž začíná a příští neděli 12.6. končí (takže to nakonec může být i dárek pro tatínky ke Dni otců :-D). v pondělí 13.6. vyhlásím dvě výherkyně - první vylosovaná získá Džungli a druhá Arktidu.

Držím vám palce a těším se na komentáře a reakce.

 

PS: Dnes končí hlasování v anketě o Mamablog roku, tak pokud vás Mama LIVE baví, inspiruje a rádi sem chodíte, budu moc ráda, když dáte svůj hlas. Hlasovat můžete TU. Moc vám děkuji! Sama jsem zvědavá, jak soutěž dopadne. 

A vy dnes můžete vyhrát sonický zubní kartáček pro děti od Philips.