Mama-live
HIPP VĚNUJE PRODUKTY ZA 10.000 KČ

"Katko, HiPP by rád před Vánoci daroval mamince, která to potřebuje, produkty v hodnotě 10.000 korun. Pomůžete nám takovou maminku najít?" 

HELL YEAH! 

_picmonkey-collage

To je prostě nabídka hodná Vánoc a gesto hodné firmy s velkým F! 

Děkuji moc za důvěru a děkuji, že aspoň takto můžu k té pomoci přiložit ruku. 

 

Ano, tohle není soutěž o produkty HiPP, nebudu losovat a nemám produkty teď doma, protože takovou kopu bych už před Vánoci vážně neměla kam dát. 

Toto je naprosto vážná věc. Je tu mezi vámi maminka, která je v nelehké situaci? Maminka, která počítá každou korunu a musí hodně přemýšlet nad tím, co si může a nemůže dovolit? Vy víte, jak to myslím, vy mě chápete. A pokud máte v okolí takovou mámu, která by si sama o pomoc neřekla, tak mi o ní prosím napište taky. 

Do komentáře nebo do mailu katy@mama-live.cz mi napište váš krátký příběh, popis životní situace, odkud jste a cokoli, co je podle vás důležité. Já nebudu losovat, ale z těchto příběhů vyberu a v pondělí 12.12 vyhlásím jednu maminku, které následně HiPP osobně (spolu se mnou) předá balík výrobků dle vlastního výběru (kojící maminka zcela jistě nebude brát zásoby umělého mléka) a ještě před Vánoci jí udělá radost. Balík lze rozdělit na dvě části. 

 

Děkuji předem, nebojte se prosím napsat, že jste to vy, kdo pomoc potřebujete, nebojte se nominovat kamarádku nebo známou. 

A já z celého srdce děkuji HiPP nejen za tuhle krásnou akci. Tahle firma umí pomáhat a já to vím moc dobře - je to pár měsíců, co jsem zjistila, že jeden z nejlaskavějších lidí, co jsem kdy poznala, máma dvou dětí a zároveň žena, která na svět pomohla stovkám dětí, onemocněla a moc vážně. Poprosila jsem spolu s jejími kamarádkami a kolegyněmi HiPP o pomoc a ti jí ji poskytli a ona nemusí řešit baštu malého syna a může své síly upínat na své vyléčení. Bylo to naprosto nezištné a o to cennější. Moc díky!