Mama-live
ŠATY PODLE OBRÁZKU ANEB BARU NÁVRHÁŘKOU

Naše Baru je děvče zmítané emocemi, talenty, náladami i nenáladami a já v ní vidím tu křehkou umělkyni... Není to studený čumák, ale holčička, které nejde pro ostřejší slůvko daleko, umí křičet, umí brečet skoro na povel, umí se smát, až se zalyká, zpívá, tančí a teď nově i navrhuje. Ano, dostala možnost navrhnout si šaty a nadšeně se toho úkolu zhostila podlě mě na jedničku. Jak vznikaly Barunčiny Šaty podle obrázku?

 

 

Jaká je jako návrhářka, jaké jsou její šaty? Není to pestrá Donatella Versace ani punková bábina Vivienne Westwood, je to umírněné a decentní, taková dětská Vicky Beckhamovic nebo COS :-D a já jsem ráda, že Baru nevzala prostě paletu a nevymrskla tam matlanici. Mně její šatičky přijdou vkusné, "nositelné" a dívčí.

 

 

Když jsem se jí ptala, co by chtěla na šatech za hlavní motiv, bez velkého přemýšlení měla jasno... "Srdíčka!" - je to milovnice, srdíčka kreslí ráda a často a vždy u toho povídá, koho má ráda, komu její srdce patří a kdo jí v té chvíli chybí. 

 

 

A modrý podklad? Ten je přece Elsí... Ano, stále u nás kráčmera s ledovým dotykem hraje prim a modrá barva k ní patří. Modrá s růžovou jsou hezká kombinace, takže jsem nic nenamítala a nechala Barunce volnou ruku.

 

 

Stáhla jsem Barunce šablonu v její velikosti (110/116), vytiskla a ona se ujala celého barevného procesu. Srdíčka jsem jí předkreslila, některá pak dělala sama. Následně jsem návrh nafotila a poslala do Šaty podle obrázku. Pak jsme napjatě čekaly na výsledek. Přišel den před odjezdem na dovolenou s rodinou a Baru tak měla možnost se všem svým vlastním modelem pochlubit. Ano, chlubila se ráda a každému. 

Malá Osička je šňořilka, je sukničková a šatečková a mně se moc líbí, že bude mít na svoje dětství takovou krásnou památku, jako jsou šaty dle vlastního návrhu

Jsou z příjemné pevné bavlny, velikostně sedí perfektně a na léto jsou jako dělané, vzdušné a pohodlné. Rozhodně s námi pojedou k moři. 

 

 

Pokud máte doma malou umělkyni, která se ráda pěkně oblékne a která by se ráda oblékla do svého návrhu, podívejte se na stránky Šaty podle obrázku (ZDE). S kódem MamaLIVE máte na šaty navíc do konce srpna 30 % slevu. 

Pošlete mi pak fotku šatiček, budu ráda. 

 

A říkáte si, co to Baru třímá v ruce a s čím si to na fotkách hraje? Ve Šťastné zemi si vytvořila dřeveného koně, tak ho nedala z ruky. Prostě multitalent :-D

A sandálky jsou Crocs, naše must na léto :-D