Mama-live
S WELEDOU DO VANY: 2V1 DĚTSKÉ SPRCHOVÉ KRÉMY A ŠAMPÓNY
Dnes tu mám jeden přírodní a voňavý baby beauty post :-D Samozřejmě mám děti nejradši ušmudlané, ukoptěné, od bláta a prachu, ale šťastné. Ale nepohrdnu ani dítětem voňavým a vymydleným. 
 
Jak já se vždycky těším, až bude čas na koupání :-)
A vy asi víte proč... Znamená to, že je večer a hned po koupeli jdou děti do pyžamek, bude pohádka a hajdy do hajan. 
 

 
 
Osičky si koupou pravidelně a rády. Někdy s pěnou, vždycky s plnou vanou zvířátek, mimoňů, konviček a vanových doplňků :-D Nově mají obrovskou zábavu, že naplní lahvičku od šampónu studenou vodou a pak si to vzájemně lijí na bříško a kvičí.
 
 
 
 
Ve finále je z toho příjemná půlhodinka, kterou máme my velcí "pro sebe" a můžeme dělat takové ty věci, co děláme nejradši. V ideální domácnosti se otevírá lahev vína a rodiče si v objetí sdělují, co přes den zažili, a zasněně poslouchají smích koblížků z koupelny. U nás se dává do původního stavu kuchyň, dávám prát prádlo a uklízíme hračky, co během večera stihli ti smraďoši rozbordelit. A taky co pět minut chodíme do koupelny, která se mění v bazén, řešit spory a hádky :-D
 
 
 
 
Když jsem dětem ukázala nové weleďácké 2v1 (sprchový krém a šampon), začaly hned zodpovědně očichávat a vybírat, čím začneme. Barunce nejlépe voněl lachtánkův Šťastný pomeranč, který kombinuje pomeranč a vanilku, a Honzík se nadchnul pro novinku Čarovná máta od ledního medvěda, který voní mátou a levandulí. Děti chodí s babičkou na chalupě trhat mátu na zahrádku a dělají z ní limonádu, tak to měly i s příběhem.
 
 
 
Vyzkoušeli jsme i další dva kámoše z party, Sladkou vanilku s kapkou mandarinky a Veselou limetu, která kombinuje limetu a citrón (ta voní mně a trochu ji dětem kradu). 
 
 
 
 
Krásně voní všechny čtyři, pění tak akorát a jdou dobře smýt. Děti se očichávaly ještě v postýlkách a je to poprvé, co je nadchly mycí "věci", aniž by na sobě měly postavičky z pohádek. Zvířátka a test vůní byl pro ně dost zajímavý zážitek.
 
2 v 1 sprchový krém a šampon: Jemná mycí emulze na mytí od hlavy k patě s hřejivou vůní pomeranče. Nevysušuje pokožku a je šetrná k očím. Díky receptuře z přírodních surovin obzvlášť vhodné pro dětskou pokožku. Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje z pomeranče a vanilky podmaní smysly příjemnou vůni plnou života a radosti. Pro děti od 3 let věku.
 
Kde můžete koupit?

V CZ dmku jsou: Vanilka, Limetka, Pomeranč

V SK dmku jsou: Vanilka, Pomeranč

Máta je ke koupi zatím pouze v e-shopu (ZDE), pokud jsou tu čtenářky ze Slovenska, tak ZDE

 

!!! SOUTĚŽ !!!
 
A dostala jsem tu naši oblíbenou dvojku i pro vás - jeden Štastný pomeranč a jednu Čarovnou mátu. Moc ráda udělám radost jedné nebo jednomu z vás, tak mi tady pod článek nebo pod příspěvky na sociálních sítích (FB a IG, můžete pod oba příspěvky) napište, co voní vám a vašim dětem, a já v pondělí 27.8 vylosuji jednu odpověď a balíček pošlu ♥
 
Jedinou podmínkou je být fanouškem Mama LIVE na FB nebo IG a napsat komentář.