UŽ JSOU TO ČTYŘI ROKY…
Svatba. Naše svatba. Dnes jsou to 4 roky, co jsme si s mým mužem řekli Ano. Na ten den strašně rádi vzpomínáme.
Věděla jsem téměř hned, že je to chlap, se kterým chci být a chci s ním být dlouho, nejlépe napořád. Takže když mě požádal o ruku, brečela jsem štěstím... A jak Honza s oblibou vypráví, za tři minuty poté jsme měli datum :-D Jen jsem prostě zkusmo koukla, jestli tam nebude v roce 2011 nějaké hezké sobotní datum a ejhle 11.6.2011 se vyloženě nabízelo :-D
Plánovali jsme naši svatbu dlouho a pečlivě. Spousta lidí se diví, ale já trvám na tom, že bych se vdávala zas a zas. Bavil mě celý ten proces a vůbec jsem to nebrala jako "je to jen jeden den...". Neměli jsme koordinátorku, svatba se plánovala z Prahy a konala se v Pardubicích a kromě nás dvou se zapojilo do příprav i hodně příbuzných a kamarádů.
I pro Honzu bylo důležité, aby to bylo skvělé a naše. Chtěli jsme se cítit dobře a být obklopeni těmi nejmilovanějšími. A na co vzpomíná moje drahá polovička? "Nenechali jsme se vystresovat a naplno si to užili. A hrozně mě bavily reakce hostů po svatbě, když svatbu chválili a bylo vidět, že i pro ně to byl moc fajn den."
Vždycky mě dojme vzpomínka na moment, kdy mě Honza poprvé uviděl jako nevěstu. Bylo to při nasedání do aut před domem mých rodičů. Přestal vyšilovat, že máme hrozné zpoždění, a zalily se mu oči slzami stejně jako mně.
Miluju naše svatební fotky, teď při psaní článku si je zase prohlížím a směju se, až brečím :-D Kromě těch profi vzpomínek totiž zbožňuji i ty z digitálů a mobilů našich kamarádů, kdy je evidentní, že jedno z našich největších přání se splnilo, lidi se bavili.
První výročí svatby jsme oslavili s Barunkou v břiše a čtvrté výročí už o sobě dává vědět malý fotbalista Ferguson. Jak napsala na tabuli moje babi, "Děti jsou radost!" :-D
Je tu někdo, kdo své Ano řekl ve stejný den jako my?
Na co rádi vzpomínáte, když se řekne "naše svatba"? Jste spíš ti, kdo to moc neřešili a nebo ti, kdo svatbu plánovali intenzivně?
A slavíte výročí? My si dnes dáme dobrou večeři, můj muž už dostal hodinky a ještě ho čeká malé překvápko, já si nakombinuji svoji první Obag.