Mama-live
OSIČKY PŘED OBJEKTIVEM – VOL 5. POPRVÉ NA MORAVĚ
Stejně jako u Barunky jsem měla vidinu ryze pupíkatého focení a to ideálně 6-8 týdnů před termínem porodu.

DSC_6530 (1)

A mám ráda, když plánuji, plánuji a věci si pak samy sednou (říkám tomu, že "vesmír funguje") a doladí se samy k dokonalosti. Pořád jsem nevěděla, jak to pojmout. Viděla jsem těhotenské focení s holi práškem, v lese, na Náplavce, u lodiček (tam už nás vidím příští jaro), ale nikdy jsem si neřekla Ano, to je ono. My jsme se už fotili všude možně - doma, v nádherném parku a altánu, na nádraží, v kavárně, v restauraci, v podzimní Stromovce, v ateliéru. V Praze a v Pardubicích. No a chyběla nám Morava!!! Když jsme domlouvaly s Lucinkou Sasínkovou termín, vyšla z toho jedna červencová neděle, kdy jsme shodou okolností plánovali být v Břeclavi. Tak jsme se rozhodli nechat Prahu Prahou a malého Osičku vyfotit v břiše na Moravě. Moc se mi ta idea líbila. Bylo vedro, ale honily se mraky. Z lokací Lednicko-valtického areálu jsme se shodli na tzv. Rajsně a volba to byla skvělá. Krásná památka, nikde nikdo (komu by se chtělo na kole v tom vedru dupat ten krpál) a stín.

DSC_6436 (1)

Když jsme měli focení s Barunkou v břuchu, ač jsem to původně neplánovala, nakonec jsem pár fotek ve studiu ala "boudoir" měla a jsem s nimi spokojená. Teď jsem o ně ani nestála, chtěla jsem fotky nás tří a pupíku a to že mám i pár fotek, kde jsem jen já, beru jako bonus. Lucinka fotí boudoir dokonale a když se povede, co plánuji, tedy zhubnout do roka od porodu tak, jak chci, dám sama sobě takové fotky k 35.narozeninám. Snít se musí :-D DSC_6444 (1) DSC_6460 (1) DSC_6541 (1) Opět jsem si focení promýšlela a s Luckou konzultovala. Ona mi navrhla dlouhé šaty a velký klobouk a já to respektovala a oboje zakoupila, protože vím, že ona ví :-D

DSC_6519 (1)

Nechtěla jsem nás v tom teple trápit velkým převlékáním, takže jedna sada outfitů byly moje modré dlouhé šaty (super kup z F&F), Barunčiny červené šaty a Honza v kraťasech a bílém tričku s modro-červeným nápisem (vím, že nápisy se na focení nehodí, ale nakonec to dopadlo dobře a hezky to ladilo). A druhá sada byla s mentolovým nádechem, já v dlouhé sukni s mentolovou halenkou, Baru tričko mentolka a kraťásky a Honza kraťasy a tričko s mentolovým nádechem. DSC_6464 (1) DSC_6545 (1) Janinka z Great Moments by Jane mi vyrobila girlandu, měla jsem botičky - náhodou nachlup stejné, jako má Honza :-D, tričko pro našeho chlapečka s foťákem, ultrazvukový obrázek a pak i knížku a klip na dudlík (s nimi budou fotky až po porodu, mrk mrk). Já měla i velký bílý klobouk a slamák. DSC_6563 (1) DSC_6501aa (1) DSC_6472 (1) Baru byla v modelingovém modu, neuvěřitelné. Jen vylezla z auta a Lucka si nastavovala foťák, házela jí takové pózy, že jsem nechápala :-D Pak i napodobovala moje pózy a odmítala na některé z fotek nebýt :-D S Honzou jsme se při výběru fotek natlemili, on už stejně jako já dokáže držet výraz a postoj i několik minut beze změny, takže mezi dvěma neměnnými rodiči Barča střídala figury a házela obličeje. Na nás bylo jen vybrat ten nejroztomilejší :-D S kamarádkou Kiki říkáme našim dětem "retro děti", jsou to kudrnáčci a když je fotka černobílá, mohla by z fleku vyjít v novinách z 30.let minulého století :-D pobavilo mě proto, když mi čtenářka Zuzka napsala pod fotku Barunky, že naše slečinka je jak z filmu pro pamětníky :-D - myšleno hezky a měla naprostou pravdu! DSC_6425 (1) DSC_6592 (1) DSC_6432 (1)  Lucinka si nás nenásilně štelovala, měla jasnou představu (takové ala "svatební" focení). Trvalo to hodinku a nebylo třeba hledat rybník, vinici a další lokace, co jsme původně plánovali, místo bylo perfektní. A pak upravené fotky? Lucka nás "umí". Není tam jediná, kde bych musela přimhouřit oči, všechny se mi líbí, všude se mi líbíme my. A musím se přiznat, že ohlasy a komentáře byly neuvěřitelné a já se až červenala. Ano, těhotenství si užívám, je asi vidět, že my všichni se na mimi-pána těšíme, ale tolik krásných komplimentů jsme dohromady nedostali snad nikdy :-D A další (s Lucinkou v pořadí již páté s Luci) focení, budete se divit, bude:-D Ale už ve čtyřech, u nás doma. Lifestylové newborn focení bez stylizace, prostě ta pohodička, sem tam cvaknutá malá noha, sem tam Baru hladící brášku a tak. Pevně věřím, že mě udělá krásnou moje kráska Dita, neboli Dita Genin - Make-Up Artist & Hair Stylist. A co mají společného Mama LIVE, Lucie Sasínková, Jana Dostálová Great Moments by Jane a Dita Genin? Všechny dámy souhlasily a věnovaly do soutěže k prvnímu roku blogu jednu z výher! Mama LIVE bude slavit 30.srpna první rok a to si prostě žádá oslavu. Já si nadělím syna (jsem od narození skromná :-D ) a pro vás mám spousty krásných cen. Sledujte blog, Facebook a Instagram, ať soutěž nepropásnete, byla by to škoda.