Mama-live
TOP 5 BARU PODZIMNÍCH OUTFITŮ
Podzim pomalu odchází a já bych se ráda ohlédla za Barunčinými outfity. Většinu z nich jste vy, pravidelní a pozorní čtenáři, již zahlédli na FB nebo v rámci článku a já vám je chci představit blíže. Když jdeme do parku: O tom, že v parku trávíme dost času, jsem již psala (ZDE). Někdy jdeme jen tak, někdy bereme kolo. Většinou máme sebou tašku starého pečiva. Krmíme kachny, Baru se klouže na skluzavce nebo se chce honit a šíleně u toho piští :-D Park outfit číslo 1: Moc si přeji, aby tahle vestička rostla s Barčou. Je z Primarku, stála pár eur a já ji na slečince miluju. Džíny z Takka byly skvělý kup - po slevě asi 200 Kč a udělaly velkou službu. Béžový roláček s jemným puntíkem je z H&M - dětem roláčky sluší a moc je v obchodech nevídám, celkem škoda. Na ouška ušanka (přiznávám, spíše kvůli stylingu, jinak měla Baru čepici).  A na nohách králíkové tenisky z H&M.

_DSC_8311

_DSC_8315

Park outfit číslo 2: Asi přestanu kupovat bundy o číslo větší s tím, že vydrží ještě na další rok. Modrý kabátek z H&M už je letos spíše bundička a teď na podzim je to ještě dobré, protože pod něj necpu Barče svetr, ale v zimě v něm bude jak pumpa:-D Ale je moc hezký. Šedé manšestráky z Nextu jsou na hřiště ideální, pevný materiál a praktická barva. Celoročky Fare na nožky, rukavičky růžovky a čepice Wild z Lindexu a může se jet!

_DSC_7983

_DSC_7974

Park outfit číslo 3: O Vendulce tvořící pod značkou Be Birdie jsem vám již psala. A tenhle růžovým kompletek harémek a homelessky jsem si zamilovala. Baru má dlouhé nožky, tak jí Vendy ušila extrémně spadlý sed, tímto děkuji za trpělivost při domlouvání :-D Aby outfit ještě víc zářil, doplnila jsem o žlutou bundičku ze Zary.

_DSC_7933_2

_DSC_7922_2

Když se teta vdává: Poslední říjnovou sobotu bylo nádherné počasí, na svatbu jako stvořené. A moje sestřička se vdávala. Věděla jsem, že hostina bude v restauraci s venkovním hřištěm, které Baru jistě neopustí. A měla jsem pravdu (to tak matky mívají :-D). V F&F jsem objevila perfektní teplejší šortky v starorůžové barvě s třpytkami a bylo jasno. K nim bílá košilka ze Zary, svetřík z Lindexu, tenisky s kožíškem a slavnostní outfit pro malou rošťandu je hotov. Na ven samozřejmě šedá bundička z Nextu a komplet "tunel+baret" z H&M.

_DSC_7566

_DSC_7394

Když se koná blogerská akce: O večeři, na kterou blogerky pozvalo Feedo, jsem vám psala. Barunka mi dělala "plus jeden" a protože jsme až skoro k restauraci jeli autem, oblékla jsem jí sukýnku. Je to tutu s králíčky z H&M, kterou doma skoro nesundává, protože neustále tančí. A bez sukýnky tančí jen burani :-D K sukýnce jedině králíčkové tenisky. A starorůžové tričko s šedým svetříkem jsou také z poslední kolekce H&M (nene, H&M nás nesponzoruje, jen tam opravdu ráda nakupuju :-D).

_DSC_6986_2

_DSC_6998_2

Který outfit vás oslovil nejvíc? Venkovní móda bude v zimě asi trochu "na jedno brdo", ale určitě se můžete těšit na Barunčiny narozeninové outfity, vánoční apod. Už to v hlavě ladím :-D