Mama-live
AŽ MĚ PRINC CHARLES POZVE NA HON, …
...budu připravená :-D Ráda bych vám představila svoji uniformu pro podzim 2015 :-D Nebudu znovu vyjmenovávat, proč miluju právě toto roční období, ale zemité barvy, kozačky, šály a čepice patří k těm důvodům. Poslední srpnový týden, tedy poslední prázdninový, jsem se vždy těšila, až s mamkou vyrazíme do obchodů a nakoupíme. Nový školní rok si žádal nové kousky v šatníku. A mám to tak dodnes.

_DSC_7742

Toužila jsem po delším kabátu, ale nejsem na ně nějak stavěná. Ve všech vypadám jak pytel. Prošla jsem všechny obchody, kočárek se spícím Honzíkem byl při cestě do kabin obložený jak vánoční strom, ale vše jsem zklamaně vracela na stojany. Ale nakonec jsem JI objevila. Parka v tmavě zelené barvě, styl bund Barbour (ano, to je ta, ve které chodí na hony princ Charles :-D), visela si v klidu v Camaieu. Z kabinek se na stojan nevrátila. 

_DSC_6517

A když jsem v Deichman objevila vysoké kozačky v krásné hnědé barvě, za krásnou cenu (nejsou kožené, ale to jsem ani nechtěla), které jsem v pohodě zapnula a má statná lýtka nemusela tajit dech, aby to zip vyjel až nahoru, skoro jsem si vejskla nahlas. No domů jsem jela naprosto nadšená. Podzimních šál mám dost, ale chyběla mi čepice a taška. Oboje jsem sehnala v Reserved (jedna z nej podzimních kolekcí) - šedá homelesska a velká brašna, kterou jsem pro jistotu vzala jak hnědé, tak v šedé barvě.

 _DSC_6519_2

Po porodu jsem nějakou dobu ještě nosila tmavě modré těhotenské denim slimky, ale protože jsem vysadila pečivo a kvůli peripetiím s kojením i omezila sladké, váha se vrátila na tu předtěhotenskou velmi rychle. A já nosím své staré džíny a koupila jsem v Camaieu i hnědé slimky, které s kozačkami vypadají skvěle (chybí mi jen osedlat koně :-D).

_DSC_7735

Parka: Camaiue/ Hnědé slimky: Camaiue/Džíny: těhotenské H&M/Čepice: Reserved/Šála tunel: H&M/Taška: Reserved/Kozačky: Deichman

Je to outfit/uniforma, která mě baví moc.  A koupila jsem si i nějaké košile a halenky a očním kontaktem si zamluvila další kousky. Za mě se hodně povedly kolekce v Reserved, F&F, Camaiue a v Lindexu. Co vy a letošní podzim? Co máte v šatníku nového? Co vás zaujalo?