Mama-live
OSIČKY PŘED OBJEKTIVEM – VOL 6. JSME ČTYŘI
V ruce mám skoro šestikilového mimi-pána (jako on je fakt kojený, ale maká na muskulatuře :-D) a na monitoru fotky, kdy mu byly tři týdny a poprvé pózoval před objektivem. Fotila nás opět Lucinka a fotila nás v domácí pohodě. S Barunkou novorozenou jsme byli v ateliéru a ač mám ty fotky strašně ráda, tak ateliér s miminkem nám úplně nesedl, bylo to tehdy hodně uplakané. Tentokrát to uplakané nebylo vůbec, bylo to hrozně fajn. Dopoledne přijela moje milovaná Dita a nalíčila mě a popovídaly jsme u kávy, takže jsem se cítila opravdu hezky. Barunka si po obědě zdřímla, Honzík ten spal prakticky pořád:-D Vsuvka: S Luckou jsme se bavily o tom, zda dámy na rodinná focení využívají profi vizážistky a nechávají se namalovat a učesat. Prý v Brně mnohem častěji než v Praze. Vrtá mi to hlavou...proč to tak je? Jak to máte vy? Já si to užila, bylo to blaho nechat se zkrášlit a Dita má zlaté ruce. S Luckou jsme se shodli, že chceme zdokumentovat nás, nás ve čtyřech a nic víc. Žádné přehnané pózy (i když Barunka si nemohla pomoct :-D) a styling. Takže jsem při focení i kojila, Honza měl na čele přilepenou figurku Stikeez a v pokojíku jsou na zemi hračky.

DSC_5084

Barunka si pro začátek vyšvihla svých pár figur ♥

DSC_4969

A pak jsme tak nějak prostě byli...v obýváku, v pokojíčku, v ložnici. Kdo chtěl, ten koukl do objektivu, kdo chtěl, dal si pusu, kdo nechtěl, nefotil se zrovna v tu chvíli. Lucka na nás nespěchala, povídali jsme si u toho a smáli se.

DSC_5195

DSC_5222

DSC_5177

DSC_5150

DSC_4997

Četli jsme si, Honzík se hodně choval, navlékaly se korálky. V jednu chvíli Barunka čapla svůj dětský foťáček a nutila Lucku pózovat. A když jsme se s Luckou na závěr domlouvaly, kdy nám pošle ukázku, tak Barunka jí slíbila fotky na ukázku poslat taky :-D

DSC_5043

DSC_5039

DSC_5211

Nakonec si Honzík lehl a dovolil nám si k němu přilehnout :-D

DSC_5225

DSC_5249

DSC_5239 Jojo, je to pět týdnů zpátky a já nechápu, kam se poděl ten mrňousek.

Foto: Lucie Sasínková Foto Make-up: Dita Genin Make-Up Artist Barunky mašlička: La Petit Lili