Soutěž ku příležitosti třetích narozeniny Barborky je tu! O co soutěžíme? O nádherné mašličky z dílny Sabinky La Petite Lili.
Ráda Barunku zdobím. Hmmm, to je novinka. Ráda jí dávám čelenky. Tak teď jsi nás dostala, mamo Katy! Oukej oukej. Barunka dostala první čelenky asi ve dvou měsících, to nadšení bylo v jejích očích dost viditelné :-D Já se mohla ufotit :-D Ale byly to tenkrát spíše sváteční okamžiky, čelenky často nedržely, jí se to nezdálo a na hlavě jí to dlouho nezůstalo.
Sabinku a její tříletou krásku Lili jsem poznala, když bylo Barunce asi pět měsíců. Usměvavé blondýnky obě dvě. A když Sabi pod značkou La Petit Lili přišla s úžasnými ozdobami pro holčičky, byla jsem nadšená. Sabi vyrábí mašličkové sponky. A kdo chce, může je připnout na barevnou pružnou čelenku a různě to kombinovat.
První objednávku jsem udělala před rokem. Tři malé mašličky v našich barvách (bílá, šedá, růžová) a velká růžovka. K tomu gumičky. Strašně ráda jsem to od té doby Barče dávala, kdykoli dovolila (na focení jsem se jí neptala, tam to měla "befelem" :-D)
Teď jsem udělala velkou objednávku různých barev na doplnění sbírky. Barunce necháváme narůst mikádko a sponečky krásně drží delší neposednou patku, tak už je má téměř pořád. A jak je trochu marnivá, ráda se zdobí, ráda se producíruje v šatech , sama si často o sponku řekne.
A proto jsem moc ráda, že dvě z vás mohou mašličkové sponky od La Petite Lili vyhrát.
Stačí, když:
1. Napíšete, kde Mama LIVE sledujete (FB, IG, blog).
2. Dáte, pokud už jste nedali, "like" FB stránce La Petite Lili.
3. A napíšete mi do komentáře zde nebo pod FB post o soutěži, jaké dětské doplňky a zdobení máte rády, čím oživujete dětské outfity, nebo čím byste rády zdobily a oživovaly, ale vaše děti to nesnesou :-D
Soutěž ukončíme za týden, v úterý 1.12.2015 ve 20.00 a ve středu vyhlásím dva výherce. Jednoho výherce vybereme se Sabinkou a bude to ten s nejzajímavější odpovědí (obdrží balíček s vánoční mašličkou), druhého vylosuji.









