Mama-live
MIMI-PÁN SI UŽ HRAJE…A NEZLOBÍ!

Honzík má dva a půl měsíce a já připravuji celý článek, co našeho bumbrlíčka dělá šťastného. Ale dnes tu pro vás mám spoustu fotek a ukázku, jak Jeník tráví třeba čas, kdy bdí. Na své hrací dece.

_DSC_8359

_DSC_8163

_DSC_9677

Naše děti jsou jako vejce vejci a vnímám , že jsou si podobní nejen vzhledově (např. oba po dokončení kojení zvednou ruku na znamení, že jako Hotovo :-D). Ale Honzík umí a chce být víc sám, nevyžaduje neustálou a 100 % pozornost. Chápu ho, protože i já bych si občas někam zalezla a tam jen tak byla a kopala nohama. Ano, tušíte správně, Barunka jede celý den naplno, povídá a povídá, tančí, křičí, mazlí se a dupe. Prostě je to živel. Když byla miminko a nespinkala, potřebovala kolem sebe jednoho až deset lidí. A my jí to dopřávali netuše, jaký bič si na sebe do budoucna pleteme. Kromě oblečení jsme Honzíkovi teď moc nových věcí nepořizovali, většinu hraček a dalších nezbytností má po Barunce a upřímně - miminko toho moc nepotřebuje, to už jsem se poučila. Máme pro něj hrazdičky, jejich čas teprve přijde. Ale hrací deka mě lákala. A dobře jsme udělali. Honzík si spokojeně lebedí pod hrazdičkou, směje se jak sluníčko na sluníčko, brouká si a je hrozně spokojený. Jak s oblibou říká Honza "ještě neví, že má ruce", ale jen na to přijde, tak budou mít co dělat - na hrazdičce jsou hrací prvky, celá deka je přesně v těch barvách, které děti vnímají.

_DSC_8539

_DSC_8369

_DSC_8160

_DSC_8159

A je to i typ hračky, u které je s ním ráda Barunka - však ta ji taky otestovala, než ji bráškovi přenechala. A moc ráda mu pouští hudbu.

_DSC_7038_2

_DSC_9865

Musím říct, že jsem až překvapená, jak dlouho Honzík udrží pozornost a jak dlouho nepotřebuje společnost. Až se mu jdu vždycky vnutit:) Hrací deka je značky Bright starts - konkrétně Silly Safari. Žirafka, co hraje různé melodie, baví hlavně Barunku, ale čekám, že až mimi-pán objeví ruce, tak diskoška neskončí :-D V zrcátku se náš narcisek prohlíží už teď a na sluníčko se fakt vesele usmívá (veseleji se dásní už jen na lampu). Já už se tak těším, až si lehne na bříško na malý polštářek a bude zkoumat. Zatím žvatlá, kope nohama a občas se zahákne (a já tvrdím, že se chytil :-D)

_DSC_8537

koláže109 K dostání je hrací deka zde: Feedo.cz