Mama-live
TRIČKA, KTERÁ SVĚT NEVIDĚL + PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Dnes vám chci představit (kdo zná, ať se nedurdí) něco fakt skvělého! A čtěte až do konce, tam číhá SOUTĚŽ!

Je to rok, co mi Katka darovala k narozeninám Kafe se stylistkami(článek ZDE), kde nám dámy ze Školy stylu mimo jiné povídaly i o tzv. neviditelných tričkách. Ten nápad mě nadchnul okamžitě - jedná se o přiléhavé bavlněné tričko tělové barvy, které neprosvítá ani nevykukuje pod košilí či halenkou. Pokud totiž nechcete sexy prádlo nosit naprosto přiznaně, pak je to spíš "faux pas", když je něco vidět. Prádlo by mělo být něco, co zůstává utajeno, tajemství, které ukážeme jen těm vyvoleným :-D

nosím košile a halenky často a ráda (kamufluji problematické oblasti ve střední části těla) a vždy mám pod nimi tílko - je mi nepříjemné mít halenku na holém těle a vadilo by mi, kdyby byla vidět (obzvlášť ta kojící) podprsenka, u košil je to i kvůli knoflíčkům - když se rozepnou, tílko zakryje, co by mohlo vykukovat. A po porodu mám i trochu pocit, že pomocí tílek maskuji nebo stahuji břicho. Ale vadí mi, když jsou vidět dvoje ramínka, když je vidět lem apod. No a taky nosím hodně bokové džíny a díky tílku mi nejsou vidět záda a to pod nimi :-D

Honza nosí do práce košile a hodně řešil, že bavlněná bílá trička jsou pod košilí vidět a na holé tělo není košile nic příjemného. 

Když jsem mu o neviditelných tričkách vykládala, zadal pokyn "Objednej!" Rok se s rokem sešel a já objednala (obvykle tak neposlušná a rebelující nejsem, fakt ne! :-D)

Jen trička přišla, hned jsme je s Honzou oblékli. A? Perfektní! Příjemné, opravdu neviditelné a navíc - skvěle se v nich kojí, mají velmi pružný a hluboký, podprsenku kopírující, výstřih. Honza si rovnou přiobjednal ještě jedno. Já zkoušela pod bílou košili, pod kterou je obvykle vidět vše. No, nebylo vidět nic! Jak kdyby mi zneviditelnělo tělo :-D

koláže135

Obrázek 1: Takto vypadá tričko v tělové barvě.
Obrázek 2: Pod košilí mám neviditelné tričko.
Obrázek 3: Pod košilí mám bílou podprsenku.

Super je, že je to i dobré řešení, pokud se někdo víc potí a mívá občas "koláče" v podpaží.

Jak na webu pochvalně komentuje Ladislav Špaček, "neviditelná trička by zasloužila Nobelovku" - rozhodně ano, pokud by se v oblasti stylu, módy a etiky či etikety udělovala! 

 

Takže jak je to možné??? Jak to, že jsou fakt neviditelná?!

1d8efad930f0b3d6f8cc76018e73db7d

Trička jsou hladká, tenká, bez silných okrajů a především v tělové barvě. Ale ne v nějaké tělu podobné. V té tělové, která se jmenuje vtipně anglicky skin, a když se aplikuje na prádlo, je vlastně...no nehezká. Na těle nic moc, prádlo přece musí vypadat sexy. Ale ono je to geniální! Neviditelné tričko nebo tílko Covert Underwear perfektně zakryje podprsenku jakékoliv barvy, jemný a při tom velmi hustý materiál zamaskuje i černou podprsenku pod bílou halenkou. Tričko i tílko mají naprosto ploché okraje, takže se nerýsují ani pod tou nejtenčí halenkou. A čistá kvalitní bavlna je tak příjemná na těle, že má člověk pocit, že na sobě nic nemá. Trička jsou z dlouhovlákenné bavlny - spředené vlákno se netřepí a v pletáži pak nežmolkuje. Pletáž je jemná a tenká a zároveň velice pevná.

Je hodně důležité vybrat správnou velikost, já pro jistotu konzultovala s paní majitelkou a mám M. Tričko musí opravdu dobře přiléhat k tělu.

62052fb09943f8557e2859353c699c32 (1)

Kde se nápad urodil? V Česku. Účastníci kurzů etikety se ptali, co mají nosit namísto prosvítajících bílých nátělníků a triček. Tělová trička pro muže na trhu nebyla, a tak se dotázaná lektorka rozhodla, že se do jejich výroby pustí sama. Trička pro muže se líbila i ženám, proto byly na trh uvedeny i dvě varianty pro ženy. První z nich je neviditelné tílko, které je bez rukávů. Hodí se zejména tam, kdy chce žena zakrýt spodní prádlo. Tílko má výstřih, který přesně kopíruje podprsenku, a zároveň širší ramínka, která nedovolí, aby vykukovala ramínka podprsenky. Druhý typ určený ženám je tričko s krátkými rukávy. Je stejné jako tílko jak materiálem, tak výstřihem. A má opět naprosto ploché okraje jak spodního lemu, tak rukávů, takže není vidět pod žádným, ani tím nejtenčím, materiálem. Ideální nejen pod košile, ale v létě i pod krajkové a průsvitné halenky a svetříky. 

 Cena neviditelného trička je vyšší, než jste u basic triček zvyklí, ale myslím, že je jasné, že je to investice do kvality. Já bílá trička po roce či dvou obměňuji, tohle neviditelné si asi chvíli nechám.

A TEĎ POZOR!!!

Já si myslím, že neviditelné tričko je super vánoční dárek. Je to sice měkký dárek, ale obdarovaný to nejen využije, navíc mu/jí představíte třeba něco nového. A já tu pro vás dvě trička mám (jedno dámské a jedno pánské) a vy je můžete vyhrát! A ke každému tričku přibalím i dáreček - jemně parfémovaný balzám na rty pro muže a balzám s rakytníkem pro ženy.

Stačí mi jen napsat do komentáře, komu případnou výhrou uděláte radost, a já pak vyberu dvě nejzajímavější odpovědi. A určitě se podívejte na stránky Covert Underwear a na FB, je tam spousta informací, fotek a zajímavostí.

Aby to Ježíšek pěkně stihl, končí soutěž v neděli 13.prosince ve 20.00 a v pondělí 14.12 vyhlásím výhry

logo-1