Mama-live
DĚLÁM SI TO DOMA (SAMA) I.

První se ze série mých domácích DIY článků je zde. Nečekejte ale ani recepty na domácí máslo, postupy pro výrobu domácího mýdla nebo vyprávění, kterak jsem dětem kabátek upletla, a nečekejte ani žádné prasárničky!!

Ano, ve svých představách, kde figuruji jako žena dokonalá, peču chleba a vyrábím marmelády, ale teď zpátky na zem a do reality.

Zcela sobecky vám ukážu, jak pečuji o sebe, a protože teď mám těžké alibi na "nestíhám, nemám čas", tak o sebe pečuji doma

V prvním díle vám představím, jak pečuji o svou unavenou pleť. Věřte mi, že bych si ráda lehla na lehátko u mé kosmetičky Nadi, povídala si s ní, nechala se hýčkat a pak se při masce řádně prochrupla. Není to teď reálné, ale já našla náhradu a to vskutku náhradu adekvátní (nepovídá si se mnou, to ne).

Je mi 34 a mám celkem jemnou pleť, která má sklony k vrásnění. Jakmile méně spím nebo jsem ve stresu, je to vidět na obličeji (kde by se na mateřské vzalo málo spánku a stres???). Bohužel mému obličeji nesvědčí ani snahy o hubnutí, ihned mi propadnou tváře a vylezou vrásky - znáte pořekadlo "Musela si vybrat mezi ksichtem a zadkem?", tak já stále vybírám a zvažuji (zatím vyhrává zadnice :-D). 

Ale dostala se mi do ruky moc šikovná věc a já jsem se rozhodla zjistit, co se mnou dokáže za zázraky. Philips VisaCare. 

_DSC_2266

 

Co slibuje: lifting a peeling pokožky - pocit větší pevnosti, mladší vzhled pokožky, která viditelně září

Jak funguje: Philips VisaCare je mikrodermabrazivní přístroj pro domácí použití. Používá unikátní systém vakuového liftingu a peelingu dvojího působení, který podporuje zpevňování pleti. Přístroj masíruje pokožku, podporuje cirkulaci krve, odstraňuje odumřelé pleťové buňky a umožňuje jejich přirozenou obnovu. Doporučujeme pleť ošetřovat dvakrát týdně. Kompletní ošetření trvá zhruba 5 minut. Výsledkem je okamžitý pocit hladké a zářivé pleti a po 4-6 týdnech bude pleť na dotek pevnější. VisaCare je přístroj vhodný pro všechny typy pleti.

_DSC_2262

_DSC_2260

Co jsem očekávala: Nemůžu proti Honzíkově spaní nic namítat, spí v noci moc hezky, ale pořád prostě 2-4krát v noci kojím. A neumím jít spát v devět, jdu před půlnocí. Takže ano, spánek mi trochu chybí a trochu je to na mě vidět. Mám zašedlou pleť, výraznější vrásky kolem očí, v koutcích rtů a našla jsem jednu potvoru na čele. Chtěla jsem "omladit" na pohled a trochu vrásky "zatáhnout" - ty pod očima ne, těm zkusím trochu pomoct krémem, oční okolí se s VisaCare ošetřovat nesmí.

 _DSC_2258

Jak očekávání naplnil: Dvakrát týdně ošetřuji celý obličej a ...? Pleť je jasnější, ztratila šedavé zbarvení a vrací se růžový nádech. Vráska na čele již není tolik viditelná. Ty v koutcích úst byly hlubší a taky jsou hodně od smíchu, teď již nejsou tak hluboké, ale kdyby zmizely úplně, znamenalo by to, že mi z života zmizel smích a že už nežiji v Zemi krále Miroslava. Omlazení nebo spíš zdravější vzhled nemohu zatím objektivně hodnotit, používám tři týdny, ale jsem na dobré cestě. Pleť opravdu září a peeling je účinný!

S VisaCare nekončím, naopak se vždy na desetiminutovku, která je jen moje, těším. A budu vás informovat o dalším vývoji. 

Co hodnotím opravdu pozitivně, je luxusní vzhled. VisaCare fakt moc hezky vypadá! 

Vypadá luxusně a i stojí více. Je to investice do pleti a do sebe sama, ale uznávám, že jednorázově je to vysoká částka.

Ovšem říkám si, kdy jindy si Philips VisaCare dopřát? Vánoce jsou ideální doba, to se může člověk nechat trochu hýčkat a rozmazlovat! A komu udělá radost? No každé dámě, která vrásky a pleť řeší (ať už je má nebo jim chce předcházet a bojovat s nimi).

 _DSC_2275