Mama-live
BARBORČINO SLEČINKOVSKÉ DOPOLEDNE

V článku o Barbočiných narozeninách (ZDE) jsem psala, že jsme moc chtěli, aby tyto narozeniny byly speciální a nezapomenutelné (nedělám si iluze, že si Barunka bude vše pamatovat, ale spíš nám šlo o ty zářící oči). A součástí oslav bylo i Barborčino dopoledne. Vzali jsem ji do salonu, kde si nechala udělat nehty, třpytivé tetování a nakonec dokonalý účes. Prostě velká holka :-D

Chtěla jsem držet tradici a mít Barunku k narozeninám vyfocenou, tak to naše Lucinka zdokumentovala. Už se moc těším, až si s Barborkou fotky prohlédneme a budeme vzpomínat. Pro ni byl největší zážitek, že u kadeřnice seděla v auťáku :-D

DSC_9211

DSC_9191

DSC_9173

O dětském salonu vím už nějakou dobu, ale Barborka nikdy neměla problém nechat se ostříhat od mé kadeřnice, užívá si to kdekoli :-D Ale když jednu pobočku otevřeli kousek od nás, říkala jsem si, že by si to Baru mohla jednou užít se vším všudy. 

První lazebnická procedura byla fialová manikúra, aby Barunce ladila k Sofii :-D Třpytivými nehtíky se naše slečna chlubila pak ještě dva týdny.

DSC_9066

DSC_9075

 

 

Pak dostala oslavenkyně na výběr z tetovacích šablon, zvolila vílu a barvy opět do fialova. Motorkářka to nebude, ale tetování bylo krásně jemné, třpytivé, holčičkovské. Týden chtěla nosit vyhrnuté rukávy.

DSC_9096-2

DSC_9130

A nakonec se vydala autem na cestu za pěkným účesem, v telce hrála pohádka, v zrcadle jsme na ni pomrkávali my a Barunka byla šťastná a veškerou tu péči a pozornost si naplno užívala. Do vlásků se vlepily i korálky, takže čepice neměla šanci :-D

DSC_9206

 

Na závěr dostala dárečky, hodila pár finálních póz a po centru se nesla jako pávice, užívala si úsměvy kolemjdoucích.

DSC_9229

DSC_9225

Hezké bylo, že v ten den probíhal v obchodním centru  tématický program pro děti a Barunka si tak mohla v novém fialovém "looku" trsnout a vyhrát dárečky. 

Barborka si umí svoje chvíle užít ♥ (a když se soustředí na zážitek a na tanec - na fotkách okoukávala choreo, zapomene i na úsměv :-D)

_DSC_9452

_DSC_9459

 

Foto: Lucie Sasínková

Salon: Funny Sassy