Mama-live
CO SE (ZATÍM) V ROCE 2016 POVEDLO…

...je toho hodně. Náročné týdny zapomenuty a já si myslím, že se zatím rok 2016 vyvíjí dost slibně :-D O pár zásadních momentů a důležitých informací a tipů se s vámi podělím :-D

Baru je přijatá do školky. A víte co? Nemám z toho až tak euforickou radost, bude mi chybět holka moje drzá rohatá. Snad převezme Jeník její roli a bude mě celý dny bavit a prohánět :-D Slýchám celou zimu, jestli mi nehrabe, že jsem s oběma dětmi doma, že Baru nechodí do školičky. Naopak. Zvykla jsem si a užívám si, že jsme všichni spolu. Ano, sbalit nás na výlet je mazec a sem tam ječím jak soubor písní a tanců, ale jsem holt italská nátura :-D

_DSC_7493

_DSC_7502

_DSC_7488

Oslavili jsme jedny kulatiny. Skvělý chlap a životní partner mojí Katky slavil ve velkém "bondovském" stylu. Tam jsme nemohli a nechtěli chybět. Dodnes si pamatuji, jak mě dojalo, když mi Katka na můj finský studijní pobyt napsala, že se na scéně objevil ON. Stejně jako jsem věděla téměř hned, že si Osičku jednou vezmu, věděla jsem, že kotě skončí pod čepcem s tímle sympaťákem. A taky jsem to po pár letech odsvědčila. Tahle oslava byla první večerní akce, na kterou jsme šli s Honzou oba. Takže nervozita byla. U nás byli s dětmi moji rodiče, celý den jsme dbali na to, aby Honzík hezky spal a nebyl přetažený nebo přespaný. Barunka usnula jako madam, ta je zlatá. A Jeník uznal, že rodiče se docela pěkně starají a zaslouží trochu odfrk. Všem nám to vlilo naději do žil, že to půjde :-D Jestli mi v rámci double mámovství něco chybí, tak více času pro sebe a pro nás s Honzou. Ale o tom jindy...

James_Bond_013

"Diagnostikovala" jsem si alergii na laktózu a  děsně všude rozhlašovala, jaké peklo mě potkalo...abych byla po sérii vyšetření ujištěna, že jogurtů se bát nemusím. Prosím beze smíchu, mně stačí, jak se mi směje můj muž - ten už mi neuvěří ani jedinou migrénu :-D Velkou výhodu tohle "alergické" období mělo - hubnutí šlo snadno. Ale!

Našla jsem si po náročném výběrovém šetření fitness centrum (I´M FIT ve Vysočanech), začala jsem cvičit a rozhodla se, že to do léta pojedu pro vás v přímém přenosu. Prostě LIVE! Hledala jsem fitko moderní, dobře vybavené, poblíž a chtěla jsem tam i wellness. Hned na úvod mě potěšila diagnostika těla - ukázalo se, že svaly fungují (jako nebudu lhát, ale když jsem dělala desátý dřep na BOSU a nepadala na hubu, poplácala jsem se po rameni!). A už se nemůžu dočkat, až vyběhnu ven. 

WP_20160311_07_52_27_Pro 1

A když LIVE a s vámi, tak mě zajímá - co vám dělá největší problémy v boji za sexy křivky? Já sama bojuji se snídaněmi - potřebuji objevit chutné, pestré a energeticky bohaté ranní pokrmy, nejím dost ovoce a zeleniny a večer mě honí mlsná. A samozřejmě chci najít pravidelně čas na pohyb. A na to hodlám najít řešení. Co by zajímalo vás? 

#bezpracenejsoupekace #smamalivedoleta #mamteloatleta

 

Objevila jsem a vyzkoušela: 

Online supermarket Rohlik.cz - pořád váhám, zda nakupovat v kamenném obchodě nebo online. Každopádně pokud online, tak se do Rohlíku vrátím. První test dopadl skvěle! 

Hlídačky.cz - při hledání paní na úklid. Před rokem jsem přes tento web našla tu nej chůvu, nyní se mi podařilo najít moc fajn pomocnici na občasný úklid. 

Krtečkův sirup Rakytníkový s betaglukanem - na radu kamarádky jsem v DM zakoupila tento sirup a myslím, že Baru a její imunitě hodně pomohl. 

krte-k-v-sirup-545ce558b3364

Pleťová řada od Astrid - Astrid je pro mě taková česká tradiční značka. Zkoušela jsem novinky - pleťové krémy proti vráskám a odličovací produkty. Za sebe mohu doporučit Zjemňující čistící pleťové mléko a pleťovou vodu - ač mám velmi citlivé oči, nikdy mě po odlíčení nepálily, a výrobky si velmi dobře poradily i se silným nánosem líčidel. A jako bonus je nádherná jemná vůně. 

WP_20160331_17_58_53_Pro

Rakytníkový sprchový krém od Weledy - rakytník je pro mě synonymum pro budování imunity a v mém boji se záněty močových cest. Sprchový krém nádherně voní, svěže a čerstvě. A moje suchá pokožka byla po sprše krásně jemná a zvlhčená.

1500x1500x0_0532837dfb05cedcf2f4f7a084e748f8

Novinka od Pampers - otestovali jsme s Honzíkem novinku od Pampers Premium Care with 5 Star Skin Protection  - mimipán to vzal důkladně, bude zřejmě výzkumník :-D Obsahují inovované, jemnější materiály a unikátní systém takzvaných magických absorpčních kanálků. Verdikt za mimi-pána: znatelně hebčí, prostornější a hlavně neproteče nic! 

378779_Front.pdf

A co nás čeká v druhém čtvrtletí? Spousta oslav, jedno rodinné focení a rodinná mini-dovolená...Půjdeme na koncert, do kina a divadla. A taky budeme trénovat školkové dovednosti.