Mama-live
OSIČKY V LEDNICI

Jižní Morava je moje srdcovka. Pije se tu skvělé víno, je odtud můj manžel Jižan (na pořadí oblíbenosti nehleďme :-D) a je tu fakt krásná příroda a spousta míst, kam se ráda vracím a která mě okouzlila. Jedno z nich je zámek Lednice a vůbec Lednicko-valtický areál jako celek. Skvělé na jednotlivé výlety, skvělé na projetí na kole. A ideální spojit s návštěvou vinného sklípku. No, vinný sklípek je jedno z míst, kam se vydám, jen bude i Jeník hlídatelný. V tomhle jsem holka z Moravy, miluju to! 

_DSC_0996

My jsme u moravské rodiny a shodli jsme se, že nedělní dopoledne je ideální na procházku kolem zámku a dobrý obídek. Zámek je nádherný! Krásně opravený a fakt jako z pohádky. Park vám vyrazí dech, je vidět, že si na něm zakládají. My tentokrát nešli moc daleko. Procházku k minaretu, projížďku loďkou od zámku k Janohradu, návštěvu skleníku si necháme na příště. 

InstagramCapture_986b8109-cc9b-4689-8045-5d2a544e8aac

_DSC_1025

Já se vždycky těším, jak si výlet všichni užijeme. Idea je taková, že mimino to  prospí, Baru ocení zážitek a bude švitořit s babi, já si budu fotit nebo se kochat a nebo se romanticky povedu s mužem za paže. Takže asi takto... Baru vstala levou a jen díky tomu, že to s ní babička umí, jsme to zvládli bez křiku. Mimino se nechtělo vozit, spát už vůbec ne a ve finále jsem ho já s Honzou na střídačku nosila. A v těchto chvílích má Honza nejvíc výchovných myšlenek a ideálně to podá tak, že já jsem někde ve výchově udělala chybu :-D Prostě z prvních deseti minut v parku s uřvancem usoudil, že je to chlapec rozcapený, přidal, že v noci špatně nespí, a rozmazlenec mamánkový byl na světě. A pak vzal foťák a jestli chci vyfotit, když vždycky prudím, že nejsem na fotkách... :-D (sluší mi to. že?).

_DSC_0984

_DSC_0990

_DSC_0980

Udělali jsme menší procházku a vydali se do naší oblíbené restaurace U Tlustých. A tam jsme si spravili náladu. Baru si užila skvělé hřiště, my si pochutnali na Caesar salátu a mimino mi vyžralo maso z vývaru. 

_DSC_0975

_DSC_1063

A pak doma jsme to zalomili a na tři hodiny upadli do komatu. Takhle má vypadat neděle po moravsku! ♥