Mama-live
KDYŽ HOLKY LADÍ – SOUTĚŽ SE ZOOT (MÍŠA: VZPOMÍNKA NA DŘÍVKU)

Módu pro velký i malý holky mám ráda, to netajím. A moc ráda bych sem tam sebe a Baru vyladila do jednoho stylu. V tomhle zatím vidím nenaplněný potenciál a díru na trhu. Když ZOOT přišel s původní kolekcí Míša: Vzpomínka na dřívku, jásala jsem z několika důvodů. 

Miluju nanuk Míša už od dětství, miluju trika a mikiny s obrázky a miluju ladit s Barčou (a ona ráda zatím ladí se mnou, jako!! :-D). A taky mám ráda, když je něco ryze české, takové to naše, co chápeme jen my a ideálně to má ještě smysl jen pro jednu generaci a vytváří to takovéto spiklenecké kouzlo. Tahle kolekce mi to splnila do puntíku.

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset

A protože věřím, že tu nejsem jediná, koho kolekce oblečení a doplňků s motivem Míši zaujala, mám tu pro vás a vaše blízké krásný letní balíček

Co v něm najdete: 

image1

Mikina dámská (já mám na sobě M, v balíčku je L)

Tričko dětské (Baru má na sobě 116, v balíčku je 128)

Tričko dámské (vel L)

Taška plátěná

Žabky dámské (36-38 a 42-44)

Křídy

Podmínky soutěže:

Buďte fanoušky FB stránky Mama LIVE.

Napište mi do komentáře tady na blogu nebo na FB pod fotku, jestli ve vás nějaké jídlo nebo věc vzbuzuje nostalgii podobně jako nanuk Míša ve mně. 

Dejte pod FB post "lajk" a pokud chcete být zařazeni do losování dvakrát, sdílejte. 

Ať věci můžete hned využít a nosit, bude to rychlovka, ve čtvrtek 23.6. večer ve 22.00 soutěž ukončím a v pátek vylosuji jednoho šťastlivce, co si kolekci Míša: Vzpomínka na dřívku užije. Vyhlásím na FB, prosím sledujte!!! Těším se na ta Pedra a Lipa ve vašich komentářích :-*

Image-1