Mama-live
HOLA HOLA, H&M SLEVA 20 % VOLÁ!

Na každém ročním období je něco, co miluju a co si užívám. Nereptám v zimě, že sněží, nebo že je v létě horko. A když v je v létě chladno, tak si pochvaluju, že nebudeme mít úpal. Ale co se týče módy, tak v zimě mě to nebaví, protože jsem nabalená jak pumpa a v létě zase moc odhalená (vy se slovanskými křivkami mi rozumíte :-D). Oblékání a kombinování outfitů si užívám nejvíc na podzim. Vrstvení, tlumené barvy, měkké materiály.

_DSC_3821

Coby školou povinná jsem se těšila na poslední prázdninový týden, kdy jsme s mamkou a sestřičkou vyrazily trochu nás do nového školného roku oháknout. Mám pocit, že v létě nosím už roky to samé, ale podzimní kolekce vždycky přinesou něco zajímavého, co mi v šatníku nesmí chybět. 

_DSC_3518

A mám to tak i s dětským oblečením. Koncem léta už sjíždím eshopy a zkoumám, co bude dětem slušet a s čím módní značky přišly. No a každý outfit vypadá o dost líp, když víte, že byl se slevou, že jste ušetřili. Jsem slevový maniak, červené ceny mě magicky přitahují :-D

_DSC_3769

V H&M začíná ve čtvrtek 18.srpna (končí 4.září) tradiční Back to school slevová akce, tedy 20 % sleva na dětskou kolekci. Pravidelně odcházím s plnými taškami. A letos se podzimní kolekce povedla. Já jsem nadšená zejména z malých kluků. Klasická modrá nechybí, ale hnědá, červená, šedá jsou zastoupeny taky. Na tričkách a bodyčkách vtipné obrázky nebo nápisy, svetříky a mikiny, které těm malým frajerům děsně sluší. 

Dětské oblečení je testované nejen na škodliviny, ale i detaily jako knoflíčky, sponky, apod. jsou zajištěny tak, aby se nedaly snadno oddělit od oblečení (nebezpečí vdechnuti, apod.)

 

_DSC_3775

_DSC_3539

_DSC_3761

U holčiček jsem objevila růžový křivák i bomber, no pro ten druhý se asi ještě vrátím :-D U nás doma se hodně řeší sukýnky, těch v "tutu" verzi je tam hned několik, my neodolali starorůžové a žijeme teď v Barbie domě, všude máme třpytky (a přešťastnou Barunku). 

Snad se vám ochutnávka nové kolekce na malých Osičkách líbila. A kupon níže stačí ukázat u pokladny a sleva je vaše (nebo stáhněte kupon ZDE)

unnamed

 

_DSC_3777

_DSC_3773

_DSC_3509

_DSC_3532