Mama-live
NĚCO PRO SEXY NOŽKY – SOUTĚŽ S PENTI

Asi se shodneme, že máma je většinou žena. A ženy jako takové jsou "odsouzeny" k tomu, aby byly sexy, křehké, milé, krásné a usměvavé. Kdo se našel? 

Podpatky, výstřihy, podvazky nebo punčochy, rudé rty, smyslné pohledy...no víme :-D 

Kdy se cítíte žensky vy? Pro mě jsou nejsilnějším synonymem ženskosti asi podpatky. Jedna z věcí, kterou nám z mužů krade jen Filip Jankovič, jinak je to výhradně ženská záležitost a když na tom dotyčná umí chodit a umí to vynést, tak je to zatraceně hot. A protože nejsem sukňová, neváhám nazout podpatky ke kalhotám, v tomto případě ke kratším (4/5 délka?), aby vykoukly zajímavé punčochy - tyto jsou Penti

No a naše mini-Osička v sobě ženskost buduje už od mala. Rozhodně nebude v rozhovorech vzpomínat se slzou v oku na to, jak jako malá lezla po stromech a domů chodila za tmy špinavá od hlíny... Barunka je moje šňořilka a začíná se mi to vracet jak bumerang. Ráda ji čančám a pak se kocháme oběd při pohledu na ni do zrcadla. A naše madam už řeší i outfit na cestu do parku, prudí, že chce sukni na koloběžku a klobouk na pískoviště :-D Ale má svoje první silonky, punčošky pro velké holky

Tak jsme se pro vás vyfotily a zároveň pro vás máme soutěž. O troje dámské punčocháče Istanbul Siluet od Penti ve velikosti M( módní punčochové kalhoty se sandálovou špičkou a sametovou nášivkou). Mrkněte na eshop, mají výběr jak dámských, tak dětských a za super ceny!

Proč by černé silonky měly být obyčejné? Pravou dámu nedělá ohromující vzhled, ale ty správné doplňky a detaily! Penti punčochové kalhoty Instanbul siluet jsou velice kvalitní černé silonky, které mají na levé noze úžasnou sametovou nášivku města Istanbul - město přístavu, horkých nocí, rušných ulicí, voňavého koření a exotických zážitků. Tak si celý Istanbul můžete vzít s sebou :-)  Podíl elastanu 9% vás může ujistit, že punčocháče vydrží nejedno nošení. Jsou samozřejmě pratelné na 30°C. Díky sandálové špičce se hodí i do těch otevřenějších lodiček. Tak vyražte krokem istanbulské femme fatale.

Podmínky soutěže jsou jednoduché: 

  1. Buď fanouškem FB profilu Mama LIVE nebo sleduj IG profil @mama_live. Určitě potěší sledování IG profilu @penticz
  2. Dejte like pod příspěvek (na FB nebo IG), kde soutěž vyhlašuji.
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený dvakrát, stejně tak se zdvojnásobí šance, pokud zmíníte kamarádku, kterou by soutěž mohla zajímat.
  4. Napište komentář pod foto na FB, zde pod článek na blogu nebo na IG - Jak jste na tom vy s punčochami, podpatky, sukněmi a tak? Kdy nosíte? 

Soutěž potrvá do neděle 9.4, v pondělí vyhlásím tři výherkyně. 

 

Děkuji a těším se na komentáře!