Mama-live
NÁVRAT K OVĚŘENÉ KLASICE + SOUTĚŽ S INDULONOU

Když jsem přemýšlela, co pro mě znamená Indulona, uvědomila jsem si, jak dlouho ji vlastně už používám. Strašně moc let. Na suché ruce trpím opravdu od mala, na nohách mám po dlouhé zimě vždy nepříjemné suché šupiny a ač zkouším různé krémy a hledám zázrak, nakonec se vracím k Induloně. A jestli to znamená, že jsem staromilec, tak ať. Když něco léta funguje, odmítám to měnit a koukat k sousedům. 

Takhle používám roky jeden balzám na rty, jsem věrná jednomu laku na vlasy a pastě na zuby. Když si občas zaskotačím jinde, vrátím se pak pokorně a s pugétem růží domů a zase sekám latinu. 

Pamatuji se, jak jsme s našima odjeli v mých asi sedmi letech na hory a já na horské chatě s hrůzou zjistila, že nemám krém na ruce. Starosti sedmileté holky jako blázen, ale mně bylo do breku. A když jsme po pár dnech sešli po sjezdovce do městečka a my se ségrou dostaly možnost koupit si nějakou dobrotu, tak sestřička šla do cukrovinek a já do drogerie, ona ke kase přiběhla s miňonkami a já s Indulonou. 

Mám jeden krém na ruce na nočním stolku a jeden mám v autě. Mažu často.

Tělovým krémem se mažu po sprchování a vlastně kdykoli během dne, kdy vím, že nikam chvíli nepůjdu a kůži můžu řádně promastit. 

Poprvé v životě se nestydím za svoje ruce, protože chodím pravidelně co tři týdny na gellak. Ale to se můžu na hlavu stavět a ruce ani s pěstěnými nehty nebudou vypadat pěkně, když budou suché a "okoralé". Když zapomenu a nepečuji, ruce mi zestárnou o dvacet let a je to hnus, velebnosti. 

Stejné produkty, jako mám doma já, mám i pro tři z vás. A věřím, že udělají radost. Já osobně jsem zaznamenala zvýšené vysušování pleti po obou porodech, hodně ruce máchám ve vodě, protože neustále něco a někoho omývám a pokožka už nespolupracuje jako dřív. Pokud vy můžete konkurovat Madam Elastik a ručičky máte hebké jako děvčice do reklamy, tak zkuste doporučit soutěž méně šťastné a požehnané kamarádce :-D

O jaké produkty se hraje, co v balíčkách s Indulonou najdete: 

Indulona olivová: Pro intenzivní hydrataci. Hydratační ochranný krém je obohacený olivovým olejem, který chrání pokožku před vysoušením. Olivový olej je zdrojem vitamínů A a E, napomáhá obnově kožních buněk, zvyšuje elasticitu pokožky a tím zpomaluje proces stárnutí. Dermatologicky testováno.

Indulona měsíčková: S regeneračním účinkem. Regeneračně – hydratační krém se zvláčňujícím efektem pro normální a citlivou pokožku obohacený výtažkem z měsíčku lékařského a glycerinem pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhlazuje. Dermatologicky testováno.

Indulona měsíčková – regenerační tělové mléko: Tělové mléko Indulona měsíčková je vhodné pro péči o namáhanou a podrážděnou pokožku. Obsahuje vitamín E acetate a je obohacené o výtažek z měsíčku lékařského. Ten pokožku zklidňuje a regeneruje, poradí si i se začervenáním a povrchovými poraněními a má nazeměnitelnou svěží vůni. Neobsahuje parabeny. Dermatologicky testováno.

Indulona olivová – hydratační tělový krém: Tělový krém s vysokým obsahem olivového oleje a bohatou konzistencí poskytuje dlouhotrvající hydrataci pokožky, zanechává pleť hebkou a vláčnou. Obsažené vitamíny a minerály pokožku chrání a udržují ji svěží a pružnou. Krém má příjemnou olivovou vůni. Pozorované stopy oleje nejsou na závadu. Neobsahuje parabeny. Dermatologicky testováno.

____________________________________________________________________________

Pravidla jsou jako vždy jednoduchá a poprosím vás, abyste si pak hlídali vyhlašování - po každé soutěži musím připomínat některým vítězkám, že čekám na adresu. Děkuji předem :-*

  1. Buď fanouškem FB profilu Mama LIVE nebo sleduj IG profil @mama_live. Pokud jste na IG, určitě potěší, pokud se stanete followery profilu @indulona_official
  2. Dejte like pod příspěvek (na FB nebo IG), kde soutěž vyhlašuji.
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený dvakrát, stejně tak se zdvojnásobí šance, pokud zmíníte kamarádku, kterou by soutěž mohla zajímat.
  4. Napište komentář pod foto na FB, zde pod článek na blogu nebo na IG - Jak o svoji pokožku pečujete vy?  

Soutěž potrvá do prvního máje (1.5.) a 2.5.  vyhlásím tři výherkyně balíčků s produkty Indulona.