Mama-live
SOUTĚŽ O DVA EXKLUZIVNÍ KOSMETICKÉ BALÍČKY REVIFLEX

Vím, že závidět se nemá, ale když vidím své vrstevnice nebo ženy starší než já s pletí bez vrásek, hladkou a vytaženou, trochu závidím. Já mám pleť jemnou, sušší a protože se ráda a hodně směju, kolem očí se mi vytvořily dost hluboké vrásky. Ano, jsem šťastná, že mám důvod se smát. Ne, nechci se s tím smířit.

Prostě STOP vráskám! 

Teď používám oční emulgel proti vráskám Reviflex od Pharma Future a jsem zvědavá, zda uvidím výsledky. Ráda bych je viděla do rána, to je vám asi jasné. Ale taky je nám všem jasné, že takto to (bohužel) nefunguje :-D 

A jsem moc ráda, že kosmetickou řadu Reviflex tu mám i pro vás. Dva krásné balíčky kosmetiky Reviflex

První balíček obsahuje Denní a noční krém a Sérum proti vráskám. 

REVIFLEX DENNÍ KRÉM Zajistěte si mladistvou pleť za každých okolností. Originální vysoce účinná péče pro Váš stále mladistvý vzhled a vitalitu pleti.

REVIFLEX NOČNÍ KRÉM Vysoce účinný, výživný, snadno vstřebatelný, zvláčňující, zjemňující a rehydratační krém s REVIFLEX komplexem pro Váš stále mladistvý vzhled.

REVIFLEX SÉRUM Jemná, tonizující, snadno vstřebatelná, zvláčňující, regenerační a hydratační anti-aging péče proti vráskám s REVIFLEX komplexem pro okamžitý viditelný mladistvý vzhled.

Druhý balíček obsahuje Sérum proti vráskám a Oční emulgel proti vráskám. 

REVIFLEX OČNÍ EMULGEL Ultra lehká, emulgelová, snadno vstře- batelná, liftingová, zvláčňující, regenerační a hydratační anti-aging péče proti vráskám s REVIFLEX komplexem pro okamžitý viditelný mladistvý vzhled.

REVIFLEX komplex: OCHRANA, ZKLIDNĚNÍ, PREVENCE, ELIMINACE, REMODELACE.  Účinné  látky  působí  v  pyramidálním REVIFLEX efektu.

 

Jaké jsou podmínky soutěže? Jednoduché jako vždy.

1. Sledujte blog na FB či IG

2. Napište mi do komentáře, zda vás vrásky trápí a jak s nimi případně bojujete. A jak úspěšné jste. 

3. Pokud chcete zvýšit šance na výhru a být zařazeny do losování dvakrát, veřejně příspěvek sdílejte nebo označte kamarádku, kterou by to taky mohlo zajímat. 

Soutěž poběží na blogu týden, tedy do úterý 28.března. Ukončím ji ve 20.00 a následující den vyhlásím dvě výherkyně. 

Těším se na komentáře a držím palce, Katy