Mama-live
NENÍ ŠPATNÉHO POČASÍ, …. + SOUTĚŽ S OBLECZECH

"Nešlapej do té kaluže. Proč furt padáš, budeš mokrej. Děláš si srandu, že si na ten písek sedáš, dyť máš nový džíny!"

Tyhle věty nebrat, děti mají venku mít možnost být dětmi a ne salónovými plyšáky. Nefandím tomu, když děti cíleně vymetou každou kaluž a maminky proklamují, že jedině špinavé  a řádně zaprášené dítě je šťastné dítě. Ale nechci děti venku omezovat a oblečení má plnit funkci, ne vždy jen a pouze zdobit. Takže do divadla za dámičku a na hřiště nebo do lesa v tom, co může být ušpiněno. 

 

 

Není špatného počasí, maximálně můžete být špatně oblečení. U dětí to platí obzvlášť, protože jinak by přišly o všechny ty kaluže, mokrou trávu, bahýnko a napršeno v očích :-D

Přiznám se na rovinu, že nejsme trampové, co i v dešti spí s dětmi pod širákem. Sama jsem pro sebe začala funkční oblečení do každého počasí nakupovat až v poslední době, abych dětem mohla sekundovat. 

 

 

S nástupem do školky jsme lépe vybavili Barunku, ale nijak to nehrotíme. Pro ni je největší adrenlin projít se kaluží, ten pocit, že může :-D

 

 

Z Honzíka si děláme dlouhodobě legraci, že bude fotbalista. Trénuje poctivě vše, co k profi sportovní kariéře s míčem potřebuje. Kope si s mičudou, učí se taktiku, moc toho nenamluví a piluje fingované pády, které doprovází procítěným bolestivým skučením :-D Prostě fotbalista každým coulem! 

 

 

A tak jsem ocenila, že česká firma ObleCzech přidala do nabídky "České tepláčky, které vydrží", tepláky se záplatami, ve kterých se děti nemusí bát pádu a vy džuzny na koleni. Souhlasím s tím, že jsou to tepláky frajerské a nezničitelné, Honzík padal cíleně hodinu v kuse a ...NIC :-D A ještě v tom vypadal jako správnej sígr :-D

 

 

Proces návrhu a výroby tepláčků nebyl rozhodně podceněn, což si můžete přečíst ve speciálním článku (TADY). Výběr materiálu na záplaty, regulovatelný pas a zároveň cool vzhled, to není jen tak... Za mě se moc povedly. Já jsem ráda, když děti i v největší slotě nevypadají jak běženci a děti ulice, tyhle kaťata mi to splňují a čepka homelesska je víc než prďácký doplněk.

Dnes začal ofiko školní rok, jak to u vás probíhalo? A přípravy byly velké? Je mi jasné, že se začátkem školního a školkového roku máte seznam věcí, které musíte dětem pořídit, nejméně na dvě stránky, jsem ráda, že tyhle super kalhoty můžu jedné z vás věnovat. Do školky, na hřiště, do parku, do lesa...myslím, že využijete během podzimu naplno. 

 

 

_______________________________________________________________________________

Jaké jsou podmínky soutěže o jedny Obleczech tepláky? 

1. Sledujte Mama LIVE na FB

2. Sledujte na FB českou firmu ObleCzech

3. Podívejte se na video k tepláčkům (ZDE na Youtube) a napište mi pod článkem/pod FB postem do komentáře, na čem v něm děti jezdí. Uveďte prosím v komentáři i kontakt na vás, ať se s vámi můžu co nejrychleji spojit.

4. Dejte lajk FB příspěvku. Sdílením (veřejným) na svém FB profilu si zdvojnásobíte šanci na výhru.

5. Soutěžit můžete do neděle 10.9 21.00 a já v pondělí vylosuji a vyhlásím jednoho výherce, který si bude moci vybrat tepláčky od Obleczech ve velikosti, jakou pro své bejby potřebuje.

 

Nezničitelný večer přeji a hodně štěstí!