Mama-live
VZPOMÍNKY NA LÉTO

Nebojte, nehrabe mi, vím, že léto ještě zdaleka nekončí. Ale já tu pro vás mám hrozně fajn nabídku a kdybych vám o ní napsala, až léto skončí, byla by vám k ničemu. A to nechceš!

 

 

Co všechno jste už letního prožili? A co vás ještě čeká? My chalupaříme, máme za sebou moře, děláme si menší i větší výlety a když nám vyjde volno v Praze, neváháme snídat klidně celé dopoledne a užívat si to.

A děláme si hezké vzpomínky, u toho se i fotíme, to zas jako nebudeme dělat, že ne, a prostě jen tak jsme. Je nám dobře. 

 

 

Mám teď jeden velký rest. Pracuji na fotoknize a to na té, která mapuje náš rok 2016. Ostuda, vím, trvá mi to. Ale aby bylo, co si prohlížet a čím se těšit, než to dodělám, udělala mi radost letní akce u Bontie - krabička 32 fotek zdarma jen v ceně pošty. Hned jsem si krabičku objednala a mám pro vás kód, který můžete uplatnit a mít během pár dní doma tu svou. Já udělám ještě jednu, líbí se mi polaroidový formát a fotky použiji na výzdobu při oslavě Honzíkových druhých narozenin. 

Fotoknihy dělám u Bontie několik let a vždycky jsem moc spokojená, takže když mě oslovili, abych krabičku fotek vyzkoušela a pak o ní případně řekla vám, udělala jsem to fakt moc ráda. 

Líbí se mi, že můžete tuhle akci sdílet s kamarády #sdilimkrabicku a pokud některý z vašich přátel využije váš kód, získáte možnost udělat si další krabičku. Ty jsou kompaktní, v hezkém a originálním (jedinečném) designu a je to prostě moc pěkné. 

 

 

Zaujalo? Máte 32 fotek z léta, které už chcete mít vytištěné? Máte za sebou prima rodinnou oslavu, dovolenou, focení? 32 fotek je tak akorát, že? 

Tak rychle fotky vyberte, použijte třeba právě můj kód C4A76F a objednejte si svoji krabičku - pak sdílejte na síti váš kód a třeba uděláte některému z kamarádů radost! 

Objednete TADY