Mama-live
KATY NADĚLUJE: 4x F&F BALÍČKY PRO MALÉ I VELKÉ PARÁDNICE

Máte svoji značku?

Ne jako SPZ na autě KOTE 0666 nebo BOND 007 :-D

Ale módní značku, která je ta vaše. Kde si vždycky vyberete, kde mají dobře nasvícený kabinky, velký výběr velikostí a slušné ceny. Já to hodně střídám, někdy se zvrhnu tam a jindy onde, ale moje srdcovka a stálice je značka F&F. Bez přehánění.

Oblékám tu naše děti od miminek až dodnes, oblékám tu sebe, obléká se tu Honza (ano, ten jediný z mých dětí je svéprávný a obléká se sám :-D). 

Já ani nevím, čím si mě tahle anglická značka získala. Cenou a častými slevovými akcemi? Kvalitou, která je za tu cenu absolutně dostatečná a někdy vlastně trochu překvapující? Velikostí 16, tedy 44, která mi sedí? Módou, která je tak akorát trendy, aby se dala nosit víc sezón po sobě? Vánočními svetry? :-D

Takže vlastně vím naprosto přesně, čím si mě omotala kolem prstu :-D  

Když jsem s F&F začala spolupracovat jako blogerka, byl to jeden ze splněných blogerských snů. A když mě před pár týdny pozvalo F&F do Londýna na press trip, doživotně si získalo moji věrnost a loajalitu (report z cesty, kdy mama Katy do Londýna po blogersku vyrazila, najdete TADY). 

 

 

A protože moje srdcovka jste i vy, tak vám chci něco říct. Jsem na svoji čtenářskou obec pyšná. Je tak akorát veliká, roste pomalu, ale jistě, jsou to chytrý ženský se smyslem pro humor, které se nijak extrémně neprožívají a které si užívají "materstvo a veci s tým súvisiace", jak by řekl Jožo. A nejsou to žádný mici pipi trubky, ale krásný dospělý baby. Jo, ty a ty! A ty jsi taky krásná, tak se neškleb!

 

Já vám chci dnešní nadílkou zase poděkovat za to, že jste. Dnes naděluji v tomto roce naposledy a jsem strašně ráda, že tu pro vás mám právě tyhle balíčky.

 

F&F mi věnovalo šik kousky pro vás a vaše malé slečny. Vybírala jsem opravdu pečlivě, podle nejlepšího vědomí, svědomí a mama vkusu :-D

Jsou to věci z aktuální F&F kolekce podzim/zima 2017 a jako upřímně, moje milé, nenechala jsem si to pro sebe jen proto, že to není ta velikost 16 a že vám chci udělat radost :-D 

Takže co tu pro vás mám? Věřím, že potěším, i když to do Vánoc doježit nestihnu: 

 

Balíček č.1: KATY STYL

Tak takhle nějak vypadá elegance podle Katy. Černé pohodlné polokozačky na podpatku (velikost 39), které se hodí naprosto ke všemu a ano, jsou vhodné i pro mámy! A černo-bílý klasický kardigan (velikost 36, podle mě 38), který zahřeje, bude slušet naprosto každému a já vám ho neseberu jen proto, že velikost 36 jsem oblékla naposledy ... nikdy :-D

 

 

Balíček č.2: FEMME FATALE

Zima to jsou plesy, bály, karnevaly, Valentýn, večírky... No a co jednou vyběhnout na vysoké sexy nožce? Zlaté nožce! (velikost 39) A k tomu černé sametové psaníčko se zlatou přezkou a zlatým řetízkem? Už jen drobnost, tedy šaty, a můžete jít být královnou večera ♥

 

 

Balíček č.3: VÁNOČNÍ POHODA

Kostkované pyžamo v zimních barvách (velikost 36-38), papučky (velikost 38-39), k tomu svařáček a Lásku nebeskou? Ještě třeba plápolající oheň v krbu, vedle sexy chlápek, co patří jen vám, v misce čokoška a zítra neděle :-D

 

 

Balíček č.4: MALÁ SLEČNA

Jak už asi víte, u nás doma máme malého tvora, který má velmi výraznou představu o tom, jak bude chodit oblékaný. Je to ostatně první věc, kterou Barunka po probuzení řeší. Prostě chce ještě s ospalky v očích vědět, co si může vzít na sebe, zda může kamkoli jet v sukni a jestli si do batůžku může zabalit panenku. 

Vybrala jsem pro jednu slečnu nádherné třpytivé střevíčky (velikost 33), batůžek s ozdůbkami a kulicha třpytkáče, který k němu báječně ladí a je pudrový a prostě k sežrání. 

 

 

Tak co? Trefila jsem to? 

______________________________________________________________________________________________________

 

Podmínky soutěže prostě jako vždy: 

1. Sledujte Mama LIVE na FB (ZDE).

2. Dejte lajk pod FB post, kde soutěž vyhlašuji. 

3. Zde pod článek nebo pod FB post mi napište, co vy a móda na mateřské

(Mama LIVE: Já si to s módou užívám a vůbec neberu mateřskou jako období módního temna, našla jsem si mama styl, který je pohodlný, můj a pro mě slušivý. Nedám dopustit na slimky, pánská trika nebo volnější topy, lehce oversize svetry a trenčkoty a tenisky nebo i podpatky, proč taky ne, že jo, máma jsem 24/7, tedy fulltime, ale někdy se jim ztratím i z dohledu :-D)

4. Sdílením (veřejným) nebo/a označením kamarádky, kterou by mohla soutěž zajímat, svoji šance na výhru zdvojnásobíte/ztrojnásobíte. 

 

Soutěž ukončím v pátek 22.12, čtyři z vás vylosujeme, a pak si dáme klid a offline pohodu, co vy na to? Pusu :-*