Mama-live
DOKUD LADIT S MÁMOU NENÍ TRAPNÝ…

Píše se rok 2028, jsem stále velmi atraktivní MILF, která má smysl pro legraci a rozhodně se necítím býti usedlou maminou. Žiji jsem v přesvědčení, že s dětmi máme kamarádský vztah založený na důvěře, respektu a lásce.

"Baru, koupíme si tyhle stejný kostkovaný košile, ať ladíme? A můžeme zajít třeba na kávičku a dortík, co ty na to?

"Mami, jak ti to říct, aby ses neurazila...procházím teď složitým obdobím, kterému se říká puberta, a jeho nedílnou součástí je nenávist k rodičům a zejména pak pocit, že jste úplně blbý a trapný. Poslední, co bych chtěla, je nějak vizuálně a veřejně demonstrovat nebo potvrzovat, že k vám patřím. Takže asi ne, sorry." 

 

 

Píše se rok 2031, stále jsem MILF a Honza něco jako FILF, zraje jako víno. Jsme aktivní rodiče, velmi moderní. A pyšní na to, jak máme hezký vztah s dospívajícími dětmi.

"Honzíku, oblečeš si toho kulicha, co máte s tátou stejný?"..."Neříkej mi Honzíku, jsem Hans, a neobleču."

 

Tak tohle nás s velkou pravděpodobností čeká, ale zatím se mnou děti ladit chtějí nebo to vyloženě neodmítají :-D 

 

 

Již nějaký pátek spolupracuji s českou firmou ObleCzech ("Oblečení české je na dětech hezké"). Naposledy jsem vám ukazovala boží Honzíkova kaťata a jedny měla i pro vás (ZDE). A majitelka firmy, Zdeňka, mi nabídla stejné nebo podobné teploučké spadené čepky pro mě i děti. To mě nadchlo. 

Já miluju čepice, homelessky, šmoulí. Ale jak mám velkou hlavu (jste milé, pokud mi chcete psát, že nemám, ale nemusíte, Honza mi tuhle krutou pravdu nasolil do očí, jen si sundal růžové brýle, takže asi týden po první puse), tak většina čepic, co má být tímto ležérním způsobem spadnutá, na mé lebce drží natěsno a vypadá jak šprcka, sorry za výraz :-D 

 

 

Většinou tyhle čepky nosím já i děti jen od jara do podzimu, protože bývají tenčí, ale tyto jsou zimní vyteplená verze. Jsou lehké, nejsou to žádné robustní kulichy a přesto hřejí ušiska a mozkovnu i ve větším mrazu.

Čepice se šijí z látky warmkeeper, což je silnější elastická teplákovina s jemným kožíškem z vnitřní strany. 

 

 

Tak jsem nám naměřila hlavičky (je fajn použít krejčovský metr a ne kovové pásmo, pokud máte běžnou lidskou hlavu :-D), opět se pobavila tím, jaký jsme Lebkouni, že já ve svých 36, Baru v 5 a Honzík ve 2 letech nemáme ty hlavy nějak výrazně rozdílný, a vybrala jsem pro nás na webu

Původní plán "šedou čepici pro všechny" mi Zdeňka lehce upravila na "Katko, dejte tam dětem aspoň malou nášivku, jinak nepoznáte která je která". Já si říkala, že snad poznám podle velikosti, ale díky bohu, že jsem odbornici poslechla :-D

Nakonec jsem tedy nechala sobě čistě šedou a děti mají na svých čepkách růžovou a černou hvězdičku. 

Čepice skvěle sedí, mají teplou podšívku, takže hřejí, a myslím, že nám i celkem sluší :-D

 

 

Historka z zákulisí: čepičky z ObleCzech miluju, tyhle zimní nosíme už měsíc, a tu svou podzimní Honzík nestřídal s žádnou jinou. Ale mají nožičky! Už dvakrát se stalo, že jsme čepičku vytrousili během nakupování a museli zpětně rekonstruovat náš pohyb po nákupním centru, čenichat po zemi a doufat. Vždycky to bylo napínavé, trochu jsem u toho láteřila a vždycky to mělo happy end.
To jen abyste věděli, že i nám se dějí děsivé a napínavé věci, nežijeme na duze v symbióze s jednorožci :-D

 

A mám dáreček i pro vás. Jedna z vás může vyhrát čepici a nákrčník dle vlastního výběru. A protože se čepice šijí na míru, tak je možné vybírat nejen pro děti, ale i pro nás dospělé. 

1. Sledujte Mama LIVE na FB 

2. Sledujte na FB českou firmu ObleCzech

3. Napište mi, v jakém městě má ObleCzech sídlo (snadno zjistíte na jejich webu).

4. Dejte lajk FB příspěvku, kde na článek upozorňuji. Sdílením (veřejným) na svém FB profilu a/nebo označením kamarádky, kterou by mohla soutěž zajímat, si zdvojnásobíte/ztrojnásobíte šanci na výhru.

5. Soutěžit můžete týden, do úterý 23.1.2018 a já pak ve středu vyhlásím jednoho výherce, který si bude moci vybrat čepici a nákrčník od Obleczech.