Mama-live
SUMMER IS YOURS…TAK DÍK!

Lééééto, léto mýýýýý...

Vzpomínám, když se blížil konec června a já jako gymnazistka začínala být nervózní, že nemám cool plány na léto. Žádná brigáda, na které poznám svou letní lásku. Žádný tábor, na kterém mezi praktikanty poznám svou letní lásku. Žádný čundr, na kterém ... no však víte. 

Čekalo mě často "jen" moře s rodiči. Tam jsem překvapivě jednou potkala tu lásku a jednou budoucí nejlepší kamarádku :)

Člověk měl pocit, že musí ty dva měsíce užívat naplno. 

A teď mám ten pocit s dětmi taky. Udělat jim to hezké, pestré a zábavné. Čeká nás první léto, kdy jsme v práci já i Honza, takže to s plánováním programu pro děti, které nebudou dva měsíce chodit do školky, bylo krapet náročnější, ale povedlo se. 

 

 

Summer is yours...

A proč o tom povídám? Protože mi Notino poslalo na vyzkoušení letní Summer beauty box neboli #notinobox.

Kosmetické produkty, které udělají nám ženám léto hezčí, voňavější, svěžejší!

Léto, to jsou v ideálním případě horké dny a vlahé noci, koupačky a opalovačky. Pak taky může dojít k lehkému pocení, spálení, rozteklému make-upu apod. No, my ženy po třicítce už jsme léto párkrát zažily, tak nemusím dělat ten oslí můstek až moc dlouhý. Asi byste si samy dokázaly představit produkty, které k létu patří. 

 

V tomto boxíku jich najdete 15 a máte tak krásnou možnost si vše vyzkoušet, očichat a třeba zařadit do svého stálého portfolia :-D Jako já tu ikonickou pusinku! Jsou v něm jak produkty v plné velikosti, v mini verzi i vzorky na vyzkoušení. 

Pro mě bylo v tomhle boxíku víc než jen pár věcí, které v létě rozhodně využiji a já vám je představím. Některé se mi dokonce trefily do vkusu natolik, že je už roky používám. 

 

 

Micerální voda Bioderma Sensibio H2O - v létě, speciálně u moře, se dost pečlivě mažu opalovákem, aby mi nerašil knír, ale pleť je šíleně zanesená a potřebuje čistit víc než kdy jindy. Tahle vodička mi už roky dost pomáhá.

Make-up od Lancome Teint Miracle - tenhle produktík nemá zázrak v názvu jen tak, já na něj už snad tři roky nedám dopustit. Používám tenhle make-up denně! Dokonale zcelí pleť, rozjasní, neleze do vrásek a neleskne se. A má SPF 15, což je v létě super!

 

 

Pro mě novinka - značka Korika a těšila jsem se na vyzkoušení obou produktů - pusinka, neboli hydratační maska na rty, mě prostě vzhledem bavila a pak ještě víc po aplikaci - mám od dětství suché rty a balzámy po všech kapsách. A měla jsme je krásně hebké a k políbení vyloženě :-D

A pak detoxikační maska - bomba obecná! Nadšení level 10. Pleť vyčištěná a připravená být krásná!

A víte, co je na těchto dvou produktech od Koriky ještě fajn? Že s nimi nemůžete moc pochodovat, aby vám nespadly z obličeje - takže já si na 20 minut dala nohy na stůl a to my mámy oceníme, že? :-D

 

 

Kromě suchých rtů trpím na velmi suché ruce, takže výživný krém na ruce Spiritime mi dost bodl - nádherně voní, dobře se vstřebává a hydratuje. Má malé balení, takže se automaticky zařadil mezi mé kabelkové "must". 

 

 

Kromě těchto mých favoritů najdete v boxíků i bělící zubní pastu, vzorky vůní od Calvina Kleina, opalovací krém od La Roche Posay a další fajn produkty. Smyslem boxu je vyzkoušet a případně (se slevou) objednat plnou velikost.  

A pozor tahle plážová taška? Já ji zatím nosím na nákup, ale u moře s ní udělám ještě velkou parádu. Je pevná a dostatečně prostorná.