Mama-live
HONZÍKOVA OSLAVA 3. NAROZENIN. TLAPKOVÁ PATROLA V AKCI!

Je to měsíc, co oslavil náš mimi-pán třetí narozeniny. Kamarádi v klubíku se vždy radují, když Honzík nakráčí, a vítají ho slovy "Mimi Honzík je tu" - on se tak ještě nedávno představoval. Ale jsou mu tři a mimi je fuč. On je velký kluk a velký milovník Tlapkové patroly. 

 

 

Jaký ještě je ten náš velký tříletý kluk? 

Strašně hodný. Veselý. Pohodový a někdy malinko vzteklý. Mazlivý. Už neplatí, že moc nedá na řeči, naopak mluví hodně a rád. Jeho větu "Mám rád mámu, tátu, Báju a mě." naprosto milujeme. Když něco neumí, tak to smutně přizná, já ho utěšuju, že ho to naučíme a Honzík: "Ne, Bája mě naučí" - ti dva jsou to nejvíc. 

 

 

 

Tlapky, kam se podíváš

Takže téma oslavy i dárků bylo jasné. Díky bohu, tlapky teď frčí, tak to byla pro mě jako mámu hostitelku a pro hosty vlastně pomoc. 

12. září padlo letos na středu, tak na Honzíka čekala ráno velká modrá trojka, batůžek s patrolou, který jsme hned naplnili svačinkou do školky, a knížka s patrolím příběhem Marshall zachraňuje situaci - ten čteme na pokračování na dobrou noc. 

12. září uměl Honzík jménem Chase, po měsíci už zná všechny - to jen, že dělá pokroky :-D

 

 

Na Moravě slavil Jeník už na konci léta, přivezl si spoooooustu autíček - prostě kluk :-D

Jako vždy jsme řešili, kde udělat oslavu v Praze, kam přijíždí i pardubická sekce. Aby to bylo baby friendly, ne na špatné straně Prahy, aby... tisíce aby.

 

 

 

A pak Honza říká "proč to neuděláme u Gabči?" - naše bývalá kolegyně si před pár lety v Brandýse nad Labem otevřela s kamarádkou Kavárnu a tvořílnu Dvě vrány. Těžko se to popisuje, ale to místo je strašně fajn. Domácí dobroty, skvělý kafe, několik místností se stolky pro kavárenské hosty a velká místnost pro kreativce. A pohodová atmosféra.

 

 

Gabča byla pro a my měli radost. Všechno jídlo, slané i sladké, jsme měli z kavárny a ještě byl program pro děti malé i větší - hodinku si tvořili z hlíny výtvory. V kavárně je i dětský koutek s kuchyňkou, kam se občas všechny děti zdejchly :-D

 

 

Dekorace jsem koupila v klasickém party obchodě, patrola fakt frčí :-D

 

A dárky? 

Na Proděti.cz jsem našla tento skvost - řidítka patrolí. Miluje je Honzík, miluje je Baru a milovaly je všechny děti na naší pracovní blogerské merendě :-D Jsou interaktivní, dávají dětem úkoly. 

 

 

Honza našel tento skvost - patrolí náklaďák a do něj Rydera a tři tlapky na jejich vozech. 

Tričko, sprchový gel, stavebnice, svačinkový box a lahvička, skládačka a mičuda - tlapky se objevily na oslavě v nejrůznějším podání a oslavenec jásal. A pak benzínová stanice, prostě auta auta auta.

 

 

A pak dostal molitanový meč a štít a z mírumilovného chlapečka se stal bojovník, který molitanem zmrskal všechny okolo.

 

Myslím, že se třetí narozeniny povedly. Já to nehrotila a nechystala dva týdny dopředu (protože prostě busy pracující matka :-D), dárky ze všech stran měly úspěch a bylo to poklidné a veselé. 

Při cestě domů Barunka vyřešila téma svojí oslavy - snažila se nechat ten den Honzíkovi, ale po oslavě už to nešlo vydržet a bylo třeba mít taky pozornost :-D