Mama-live
MAŠINKOVÁ KAVÁRNA: VRCHNÍ, PRCHNI!

Číšníkům a servírkám odzvonilo, v mašinkové kavárně je nahradily vlaky a vláděčky. Kde? V Golden Pacific Café v pražském obchodním centru Galerie Butovice. A my to šli omrknout, se ví!

Když nás ze Slevomatu oslovili, zda bychom natočili video a u toho se dobře najedli, nebylo moc co zvažovat. Golden Pacific Café je v nabídce Slevomatu stálice a sázka na jistotu.

Vyzvedla jsem děti po obědě ze školek a vyrazili jsme přes Prahu. Já zvolila druhou hodinu odpolední, aby Praha byla prázdnější, majitelka kavárny se domnívala, že kvůli tomu, aby na fotkách a ve videu byl vidět ten správný šrumec :-D Ano, všechny stolky byly obsazené, ale nepůsobí to dojmem "je narváno". Není to mega restaurace, naopak působí útulně. Mezi hosty byly páry, mladé rodinky i chlapíci, co sem zašli na obědové meníčko.

Diamantová jízdenka: Jak to funguje?

My měli vyzkoušet Diamantovou jízdenku, která právě od té 14. hodiny platí. Během dvou hodin můžete sníst, co chcete. V nabídce je 33 pochutin a dobrot.

Děti zasedly ke stolku a sledovaly vlaky, já studovala nabídku. Dostanete výpis všech dobrot a zaškrtáte, čím začnete a v jakém počtu dobroty chcete. Řízečky, maso, hranolky nebo bramborové lupínky, salát, toastíky a sendviče, cibulové kroužky? Ano, ano!

Když máte vybráno, vložíte objednávku do mašinky a ta vám za pár minut vaše jídlo přiveze. A děti sedí, napjatě sledují a ani nedutají :-D

Moc jsme si pochutnali. Já chválím řízečky a lupínky, dětem zachutnaly cibulové kroužky. Kdykoli můžete cokoli přiobjednat.

Když je o děti postaráno

Před kávou a sladkou tečkou si Baru s Honzíkem šli hrát do dětského koutku, který je ohraničený plůtkem, takže se nemusíte bát, že se dítě vydá po nákupech. A je moc pěkně vybavený, hračky, tabule, plyšáci...

Honzík si co chvíli odběhl zkontrolovat vlaky, byl fascinovaný tím, jak mašinky blikají, houkají a vypouští páru. Jak má každá na sobě nějakou figurku (u našeho Jeníka vedla figurka dinosaura).

Jako mámu mě samozřejmě zajímalo, jak je to s bezpečností. Přece jen děti mají tendenci na koleje a vláčky sahat. Co dětské ruce a jedoucí vlak? Na kolejích je čidlo a to vláček v takovém případě zastaví.

Golden Pacific Café nabízí kromě možnosti pochutnat si přímo v kavárně i výrobu dobrot na domácí oslavy a mejdany. Dorty, zákusky, chlebíčky. Bez práce dost legrace :-D A zákusky, které jsme ochutnali my, stojí to za to!

Tady se nejí na čas

Pokud patříte k rodičům, pro které návštěva restaurace s dětmi znamená stres a závody ve snězení oběda na čas, tady budete dost v klidu. Děti jsou ve svém živlu, baví je vláčky, baví je koutek, je tu i knihovnička a jídlo, které děti ocení (sorry, cizrno! :-D).

Takže za mě ano a moc doporučujeme. Mrkněte na video, jak jsme si to užili :-D

A podívejte se na Slevomat na nabídku Diamantové jízdenky.