Mama-live
KAM S DĚTMI VE ŠPINDLU

Chtěli jste s dětmi do Aspenu a zrovna neměli volno? :-D Tak vyrazte do té české, levnější, alternativy! Do Špindlerova mlýna. A jeďte tam mimo zimní sezónu. Ušetříte za chlupatý válenky, nebudete se potkávat s Vereškou a užijete si i tak spoustu srandy.

My byli v červnu a spokojenost. O našem ubytování v hotelu Stoh jsem vám psala. Ale taky jsem vám psala, že jsme tam natáčeli video pro Slevomat s tipy na zážitky pro rodiny s dětmi.

Video je na světě a s ním i 5+1 tip! A upřímně říkám, že je to jedno z našich nej videí, za tuhle památku na krásný víkend jsem moc ráda. Mrkněte na video.

Bobovka a Monkey Park

V části Bedřichov určitě navštivte bobovku a Monkey Park, které jsou hned vedle sebe. Menší děti, jako jsou Osičky, na opičí dráze neplatí (je to ta část při zemi, do korun stromů jsme nešplhali) a na bobovku můžou s rodiči. Dojdete sem z centra pěšky nebo přijeďte autem a zaparkujte parkovišti kousek od pokladen.

Mlynářovy vycházkové okruhy a další naučné stezky

V centru Špindlu najdete několik naučných stezek a my zvolili kilometrovou mlynářskou. Je to fajn způsob jak dětem zpestřit procházku městem. Kilometrový okruhem nás vedl přes řeku, na vyhlídku, dšti hledali trasu a my si četli na cedulích zajímavosti o historii města.

Buggy centrum

Kousek od centra najdete Buggy centrum, je při cestě na lanovku na Medvědín. Přímo v centru si můžou děti projet kratší dráhu na šlapacích motokárách. A nebo si můžete půjčit ekologickou čtyřkolku s elektrickým pohonem a vyjet do kopců.

Medvědín a letteringové hřiště

Na Medvědín jsem chtěla dlouho, protože jsem prostě blogerkám záviděla fotky s písmeny :-D Tu tedy mám, hejáááá :-D Ale ono je každé písmeno i "atrakce", věděli jste to? Je to letteringové hřiště! Pro děti desítky božích prolézaček, kolotočů a lanových překážek a pro rodiče božský výhled. Ještě jsme při kratší procházce omrkli slatiny. Na Medvědín můžete pěšky nebo lanovkou, ta je trochu dražší, ale s dětmi jsme si na výšlap netroufli.

Muzeum kostek (když prší nebo vás už bolí "nožičky")

Muzeum kostek přímo v centru, není to zábava na celé odpoledne, ale je to prima zpestření a odpočinete si. Je to 3v1: muzeum, herna a obchůdek s Legem.

A více jsem se o jednotlivých zážitcích ve Špindlu rozepsala pro slevomatí magazín Rodina a děti, tak nakoukněte i tam.