Mama-live
NA VAŠE PŘÍBĚHY: FERNET STOCK BAVORÁK

"Citrus na ledu, prosím."

Psal se rok 2002, já byla blond, studovala sociologii a můj drink byl "citrus na ledu". Ať už středy na Hvězdě nebo pátky v Lucerně, tanec a party mám spojené s Fernet Stock Citrus. A dodnes si s mojí Katkou občas dáme vzpomínací večer a připomínáme si ty naše příběhy, ty jízdy až do rána. My se toho nebály :-D Ano, rána poté bývala krušná, ale mělo to grády a já jsem strašně ráda, že tyhle akce v mém příběhu mám. Má to smysl, nemám pocit, že bych něco nezažila, že jsem o něco přišla. 

Píšeme si náš příběh

Jaký příběh se mi píše teď? Máma, pracující máma má děti na prázdninách. S Honzou máme #rodiceonly týdny, večer po práci se potkáváme doma, jdeme běhat a pak si během chystání večeře umícháme drink. A já mám "dežaví". Do sklenice nasypeme spoustu ledu, zalijeme tonicem a pomaličku přiléváme panáka Fernet Stock Original. Už to nepiju samotné, na ex a nejdu hned na parket :-D

Fernet Stock Bavorák

Ingredience:

  • 40 ml Fernet Stock Original nebo Fernet Stock Citrus
  • 150 ml tonicu
  • plátek citrónu
  • led

Postup: Naplňte sklenici ledem, zalijte tonicem, doplňte opatrně likérem Fernet Stock tak, aby se zachovala horní vrstva a ozdobte plátkem citrónu.

Připadám si ale děsně profi, protože ten drink (celým jménem Fernet Stock Bavorák) vypadá jak z Pinterestu :-D Ozdobíme sklenici citrónem a povídáme si, jaké články já jsem dnes psala a co mi zítra vyjde, na čem pracoval Honza a jak nám chybí děti.

S jakým drinkem máte ty svoje příběhy spojené vy?

Tak na vás a #NAVASEPRIBEHY ♥