Jeden z důvodů, proč se docela v pohodě stíháme ráno vypravit během půl hodinky, je kakao. Staré dobré Granko, které malé Osičky vyzunknou ze svých hrnečků, a nemají o další snídani zájem. Já to mám podobně, taky mi chvilku trvá, než mám chuť na větší první jídlo, takže je nijak nenutím. A teplé mléko se lžicí Granka si dají i na dobrou noc, je to součást uspávacího rituálu (zuby se čistí až potom, nebojte!).
Studená varianta Granka
Klasické Granko kupujeme po kartónech a zaujala mě i novinka v krabičce. Klasické pitíčko s brčkem a velkým nápisem -30 % cukru. Já se obecně cukru u dětí nebojím, naše mají celkem dost pohybu a nejsou až tak zmlsané, ale necpu je jím za každou cenu, takže tohle mě potěšilo. A vám chci o té novince říct, třeba jste taky Granko lovers (ehm, pořád je ve mně ještě trochu ten marketingový výzkumník a dělím vás lidi do segmentů :-D).
Kakaové mléko Granko je nová studená varianta, kterou si můžete zabalit do batohu na cesty, do školy, na trénink nebo třeba na výlet. Bez umělých sladidel, aromat a s pouhými 2 % přidaného cukru, což oceňuji.
Po sportu je potřeba doplnit energii
Honzík je velký fotbalista a odpočítává dny, kdy se bude moct přihlásit do týmu. Barunka si o víkendu vzala pálku na badminton a jednou z deseti pokusů se trefila do košíčku (prej se tomu tam říká :-D) - považovala to za úspěch a my jí to nerozmlouvali, dost se naběhala :-D
Takže jsem jim pak na sváču nabídla tato pitíčka a Honzíka v balíčku zaujal i cestovní rodinný deník a blikací tužka :-D Každopádně nás čeká příští víkend na horách a tyhle pitíčka pojedou s námi, protože je to fajn rychlá sváča a doplnění energie.
Nejen bez cukru, ale i ...
A bacha - brčko i obal jsou recyklovatelné, Nestlé se v souladu se svými závazky dlouhodobě snaží omezit užívání plastů při výrobě.










