Mama-live
SÍLA ŽVYKU + SOUTĚŽ S MENTOS

Jedny v kabelce pro mě, jedny pro děti, jedny v autě a jedny v kanceláři u klávesnice ... Kde všude vy máte svoje žvýkačky?

My jsme Mentos rodinka a každý máme oblíbenou i jinou příchuť (někdo z nás se rozhoduje podle barvy balení, někdo podle toho, která jak pálí). Honzík zajásal, že jej jahodové nepálí a žvýká jak zběsilý :-D

Hrej si, tu máš mentosku!

Že pletu bonbóny se žvejkama a Mentos nejsou žvýkání? No, nenechte se mýlit! Mentos PURE FRESH jsou žvýkačky, které skvěle osvěží, jsou bez cukru a většina obsahuje výtažek ze zeleného čaje. A když budete číst dál, zjistíte, že si o ně můžete i zasoutěžit.

Pro mě jsou žvejky synonymem svěžího dechu, ale s mentoskama se i bavíme. Děti si vymyslely nedávno v parku zábavu - dostaly šest balení, každé jiné barvy a nejdřív to rovnaly a pak zkoušely složit písmena.

M jako Mentos (no, mohla je dřív napadnout Máma, ale neva :-D), H jako Honzík, N jako kamarádka Nelinka. Barunka měla smůlu, tak si aspoň žvýkla :-D

Mentos zastávka

Mám ráda, když značka nekrní, když na trh chodí s novinkami i novými nápady. A teď tedy Mentos speciálně tleskám. Proč? Mají svoji Mentos tramvajovou zastávku v Praze na stanici I. P. Pavlova. Poznáte ji z dálky, na střeše má balíčky Mentos. A navíc rozdává. Co dvě minuty vypadne ze speciálního proskleného zásobníku jeden balíček. To je bomba. Lidi to baví, sledovala jsem to tam s nadšením - hraje hudba, hlas říká, za jak dlouho vypadne další žvýkání. A mě baví, že se všichni netváří, že se jich to netýká, ale rádi si milou pozornost vezmou.

Ještě do 20. října se můžete mezi 7. a 22. hodinou na zastávce stavit a žvýknout si.

Soutěž o tašku Mentos PURE FRESH

A komu se nechce na Ípák nebo ho má z ruky, je tu soutěž:

  1. Napište mi do komentáře tady a/nebo pod FB příspěvek, kde vám žvýkačky nesmí chybět.
  2. Sledujte mě na příslušném kanále - FB profil.

A já ve čtvrtek 17. října jednoho z vás vylosuji a nabitý balíček plný Mentos PURE FRESH poletí k vám.