Mama-live
TIPY NA DÁRKY ZA VŠECHNY PRACHY…

Vždycky v září si říkám, jak překonám sama sebe z loňského roku (což upřímně není žádná obtíž) a nachystám pro vás na Advent spoustu článků s tipy na dárky. A tramtadadááááá máme tu první a velmi pravděpodobně i poslední. Ale zase to jsou tipy pro ty nejlepší. Pro kamarádky, pro maminku a pro tu nejdůležitější, tedy pro vás :-D Jsou z kategorie krásno (nemluvím o umění! :-D), vybrala jsem pár tutovek z dekorativní kosmetiky.

Sama vím moc dobře, jak je těžké vybrat si třeba rtěnku - aby měla správnou texturu, barvu a vydržela na rtech tak akorát dlouho a ideálně se držela dál od zubů. Občas se stane, že rtěnka zmizí s prvním (smyslným, se ví!) olíznutím, pak jsou tu ale i držáci, které tesáte ze rtů ještě druhý den ráno, kdy jste ale měli v plánu úplně jiný odstín a ne mít rty jak hvězda devadesátek - tudíž šílená kontura a nude rty.

Kromě rtěnek pro vás mám tip na nejlepší make-up na světě - já ho používám roky a doporučila jsem ho i mojí mamce. Je báječně krycí, ale zároveň lehounký a mám vždycky pocit, že mě rozzáří (nekažte mi to, já si ten pocit dost hýčkám).

No a pak jedna taková dražší legrace, kterou jsem naprosto bez očekávání vyzkoušela a byla nečekaně mile překvapená.

Všechny tyhle radost má v nabídce e-shop Notino, které vám dárky i vánočně zabalí. Teď si možná říkáte, proč si to nezabalit sama? Ale až budou dvě ráno, Ježíšek bude nervózně stepovat za oknem, vy budete mít pusu od izolepy, která bude i ve vašich vlasech a v malých kouscích i na každém nábytku v okolí, tak si se slzou v oku na tohle krásné balení vzpomenete :-D

A když dočtete až do konce, tak mám pro vás i tipy na další dárky, které mě zaujaly na pobočce a přijdou mi naprosto geniální. Nuže, pojďme na to.

Dárky pro kámošky do 500

Dáváte si s kamarádkami jen pozornosti a drobné radosti nebo bývá dárků více? Ať tak či tak, tyhle tekuté rtěnky od L´Oreal a řasenka od Bourjois jsou dokonalá volba.

Rtěnky L’Oréal Paris Infallible Les Macarons jsou naprostá pecka! Krásně zvýrazní rty, mají syté odstíny, perfektně se nanáší, rychle zaschnou a drží.

A řasenka Bourjois Volume Glamour je naprostá klasika. Kdo nezná, měl by vyzkoušet. Já odmítám do řasenek investovat, protože mi nesedí každý typ aplikátoru. Tahle má ten tradiční hustý štěteček a udělá smetáky. A díky intenzivním černým pigmentům řasy fakt viditelně zvýrazní a dodají objem.

Dárky pro maminku do 1000

Mamince chcete trochu dopřát, to se ví. Maminky jsou totiž ti lidé, kteří se zásadně rozdají pro ostatní a na sebe nemyslí. A je to škoda. Tyhle dvě věci od Lancome moc doporučuji. Obě mi doporučila moje skvělá kamarádka a vizážistka, která pro Lancome roky pracuje.

Make-up Lancôme Teint Miracle netřeba komentovat, je prostě úžasný. Rozjasňuje unavenou pleť, hydratuje ji a sjednocuje, tvář působí zdravě a přirozeně.

A rtěnka Lancôme Matte Shaker mě dostala. Tentokrát jsem zvolila méně čučavý odstín, má zajímavý způsob aplikace, rty nelepí, jsou lehince lesklé a mě moc baví, že nejsou vysušené, protože na suché rty trpím celoživotně.

Udělejte radost sama sobě

Dámy, jestli jste si někdy zasněně řekly, že byste braly delší nebo pevnější řasy, tak zbystřete. Já jsem Katy a mám řasy vypelichané... Proto dělám psí kusy řasenkou, abych to kryla.

A pak se mi do ruky dostalo toto růstové sérum pro řasy a obočí FacEvolution Hairplus. Jasně, jasně, doporučuje ho Dara, ale ač ji miluju, záruka to být nemusí. Vyzkoušíme, uvidíme. Po měsíci ještě nic extra vidět nebylo, ale chce to prý měsíce dva. A to si tak po měsíci a půl klasicky projíždím řasy řasenkou a ten pohyb byl delší... Jako ne nekonečný :-D Ale řasa povyrostla. A o dost! Já jsem totálně v šoku, že to funguje. Takže jestli uvažujete a nevadí vám investice, tak tohle sérum na řasy je i pro citlivé oči a já doporučuju.