Mama-live
NESNÁŠÍM ČEKÁNÍ. CO S TÍM?

Královna Kateřina

Kdybych se stala královnou, rozhodně bych kromě římské číslice za jménem chtěla i přívlastek. Kateřina Veliká by dost sedělo, ale to už jedna madam z Ruska obsadila. Nedávno jsem zjistila, že Michal Malátný z Chinaski je rodným jménem Novotný a aby se to v uměleckém světě nepletlo, zapřemýšlel nad pseudonymem. Protože trpěl na nízký tlak, dal si pseudonym Malátný. Fikané!

No tak já mám spoustu vlastností a typičností, ale dost by sedělo Kateřina Netrpělivá! Všechno chci hned a absolutně nenávidím čekání. Na Ježíška, na místě srazu, na nový díl seriálu a na tramvaj. 

S tou tramvají se to má tak... Mám pořád pocit, že nestíhám, že je času málo a jen jím někde plýtvám jako třeba čekáním bez činnosti, chytám nerva. Takže stát na zastávce a nepřemísťovat se, je pro mě čiré utrpení. 

V MHD trávím hodinu ráno a hodinu odpoledne, takže s sebou mám vždy knížku. A louskám jednu za druhou, tudíž mi to nevadí. Samozřejmě bych nejraději visela na síti a kontrolovala, co kdo prožil a jak kdo hubne nebo dokonale žije... Ale není signál, tak čtu :-D Upřímně dost času taky skládám kostky, prostě jsem se vrátila do dětství a hraju na mobilu tetris (trapnééééé, ale reálné :-D).

Mentos zastávka

A moc mě baví už druhou sezónu způsob, jakým Mentos krátí a zpříjemňuje čas při čekání na tramvajové zastávce na I.P.Pavlova. Opět tam vyrosla Mentos zastávka a každé dvě minutky vypadne balíček. Mně se to tak líbí! A ještě víc to, že tam je fronta a lidi toho využívají, nestydí se a tu dobrotu si zaslouží. 

U nás už mentoskové žvýkačky milujeme všichni, my velcí máme ty pálivé a osvěžující v autě, děti je mají v mlsacím šuplíčku a já jsem ráda, že si místo čokolády dají jahodovou mentosku. Dlouho vydrží a to chválím!

Všechny žvýkačky jsou bez cukru s výtažkem ze zeleného čaje a mají tekutou náplň. A jsou ve třech velikostech: 16, 30 a 60 gramů. 

Zasoutěžte si s Mentos o iPhone 11!!