Mama-live
SVATBU NENÍ RADNO PODCENIT!

Miluju svatby! A vzhledem k tomu, že si mě Osička asi podruhé nevezme, mám pokaždé šílenou radost, když nás někdo pozve na tu svou :-D Letos se to opět povedlo a v září vyrážíme.

Šaty na svatbu? To není jen tak!

Slavnostní outfit řeším už týdny, ale chci dát dolů ještě pár kilo, tak s finálním nákupem čekám. Mám úplně jasnou představu, přesně jako loni, když se vdávala moje milovaná sestřenka :-D Šaty, které jsou elegantní, slavnostní, ale pohodlné a které rozhodně unosím i později. Takže na svatbu byly perfektní a pak jsem si je vzala jednou na dovolené u moře a od té doby ne. Letos to bude jinak, vám povídám :-D

Ale jak se znám, bude to mít stejný průběh. Já měla totiž velké plány i s vlastními svatebními šaty. Šila mi je návrhářka, takže mi zůstaly, a já si říkala, jak si je nechám upravit a budu v nich ještě honit parádu. Protože běžně chodím na desítky akcí, kam se hodí bílé šaty s vlečkou, že jo! Tak určitě, z pouzdra jsem je vytáhla jednou, když je chtěla vidět Barborka, a tuším, že podruhé vyjdou ven, až je bude chtít vidět Honzík :-D Teď je aspoň šance, že je obleču, protože se díky několikaměsíční dřině začínám blížit k svatební váze, Baru je na mě viděla široce nezapnuté :-D

S čím si ovšem můžu hrát už teď, je zkoušení make-upu. Že budu jen host a na mě nezáleží, tak co hrotím? Až uvidíte, co jsem si vymyslela, pochopíte :-D Nevěsta má být zcela jistě decentně krásná, ale jako host můžu přitlačit, no ne? :-D Rozhodla jsem se, že to nebude nic zaprděnýho, bude se to třpytit a blejskat.

Očí se jí touhou leskly...

Pořídila jsem si na Notino novou paletku očních stínů, matné jsou v menšině! Třpytky, kam se podíváš! Je to rozhodně spíš na využití na speciálnější příležitosti a tou svatba určitě je! Takže jdeme na to! 

Začala jsem svojí klasikou - nanesla rozjasňující make-up od Lancome (Teint Miracle), který jestli jednou přestanou vyrábět, tak já si vezmu týden dovolené a budu doma držet smutek. Zapudrovat mastnoty a na tváře pěkně přitlačit s tvářenkou a rozjasňovačem. Zvýraznit tužkou obočí a jde se na oči.

Nejdříve jsme víčka zmatnila a pak začala nahazovat třpytky - bacha sype se to všude kolem, ale za mě to stojí jednou za čas za to! Paletka GA-DE Showglow je fakt skvělá - vybírala jsem tak, aby našla využití v běžném provozu, kdy používám matné stíny. Ty třpytky neuvěřitelně skvěle vypadají a drží. Snad mi to Honzík v září pochválí stejně od srdce jako teď: "Mami, ty se krásně čpytíš!"

Jestli máte zaručený tip na svatební šaty pro nadšeného hosta, sem s ním :-D

Článek vznikl ve spolupráci s Notino.