Mama-live
JAK NA ROZPRASKANÉ PATY A SUCHÉ RUCE?

Ahoj, jsem Katy a když mi bylo sedm, zapomněla jsem si na hory krém na ruce. Dodnes si pamatuji, jak jsem odpočítávala dny do návratu a nějaké sněhové peřiny mi byly ukradené. Měla jsem rozpraskané ruce... A ač už krémy nezapomínám, teď dostávají ruce extrémně zabrat díky pečlivému a častému mytí a dezinfikování.

A tak jako trpím na suché horní končetiny, mám suché a často velmi rozpraskané i ty dolní. Krasavice interkontinentální, co vám budu... Je to pro ostudu, zvlášť když úkol "pedikúra" sunu diářem už snad roky. 

Dostala jsem před pár týdny na vyzkoušení dva produkty, každý jiný a přesto pomáhající s podobným problém - vysušené končetiny.

Zitenax dezinfikuje a regeneruje

Zitenax je hygienický gel na ruce s antibakteriální přísadou. V současné době oceníte nejen to, že obsahuje 70 % alkoholu, ale hlavně panthenol a Aloe Vera a to je regenerující složka! Takže voňavá dezinfekce, kterou používáme celá rodina, a ten rozdíl je markantní. 

Nosím jeden v kabelce a druhý máme v autě, používáme na výletech, já po cestě MHD, prostě kdykoli je třeba.

Dezinfekce se stane součástí našich životů asi ještě na nějakou dobu podobně jako roušky, tak jsem ráda, že máme tuto šetrnou.

Uxitol 25 na hebká chodidla

O krásně upravených nohách sním celý život. Hladké paty, krásný lak, znáte to... Měla jsem vždycky pocit, že hebkých nohou lze dosáhnout jen pečlivou a odborně provedenou pedikúrou. A trochu jsem na nohy rezignovala. Přitom vím naprosto přesně, co dělám nohám špatně: nenosím vždy vhodnou obuv, klidně i třikrát denně se sprchuju, tudíž nohy vysušuji, nejsem žádná Droběna, takže mi poklesla klenba, a prostě ty moje hnátky nosí pěkných pár desítek kil. 

Teď je všechno jinak. Mažu zodpovědně dvakrát denně nohy Uxitolem 25 a ten efekt je jakože wow! Zmizely praskliny a rýhy, nohy jsou hladší (netrhám koberec jako dřív). 

Uxitol 25 má vysoký obsah urey (25 %), je to český výrobek a i když se na stránkách výrobce píše, že první výsledky jsou patrné po třech dnech, já to viděla po první namazané noci. Asi záleží, jak šílené ty paty byly a moje byly ostudné. 

Co slibuje reklama? Odstranění zhrublé pokožky. Já říkám ano! Změkčení, reparace, ochrana a hydratace - moje nohy říkají ano. 

Moje vysněná fotka

Víte, jakou jsem si vždy přála fotku? Nohy vykukující zpod peřiny :-D Prostě rodinné foto nahých chodidel koukajících z deky, možná blbost, mně to přišlo hezké. Jenže jsem měla hnusné paty. Já se na návštěvě v létě styděla zout i sandály...

Teď jsem požádala Honzu o splnění snu :-D A Honzík se rozhodl, že když táta je za foťákem, nahradí jej Bezzubka :-D

Soutěž o 3 balíčky

A protože mám ráda, když se můžu o vyzkoušené produkty, kterým věřím, podělit i s vámi, domluvila jsem vám soutěž! Tři z vás vyhrají balíček obsahující: Uxitol 25 na hebké nohy, Zitenax gel a jako bonus i Uxitol 10 na hebké ruce!

Tak hurá na FB a těším se na vaše soutěžní komentáře ♥