Mama-live
PIPI OKÉNKO ANEB PODZIMNÍ OUTFITY A LÍČENÍ

Tenhle článek připravuji dlouho a teď mi přijde takové zvláštní jej vydávat. Inspirovat módou ve chvíli, kdy máme zůstat doma a řešíme úplně jiné věci? Dávat tip na líčení, když tomu sama v rámci home officu moc nedám? A víte co? Já jsem z novinky v mé kosmetické taštičce nadšená, podzimní módu miluju a řešit tyhle povrchní "starosti" u mě funguje jako terapie. Nemusím chvíli myslet na věci tam venku.

A vy se tak zkuste naladit taky. Dělejte si drobné radosti a nemějte výčitky. Psychická pohoda je v tuto chvíli stejně důležitá jako fyzické zdraví a solidarita. Takže já si možná objednám i ten kabát, o kterém už měsíce sním, i když prej nebude kam ho nosit. Jenže mně pomůže mít víru v lepší zítřky.

Tak a teď vám ukážu moje tři podzimní outfity. Každý obsahuje jeden či více mých oblíbených prvků a ke všem jsem si při líčení vybrala odstíny na mé nové paletce očních stínů.

1. outfit: Kožešinová vesta

Miluju tuhle vestu už několik let a vždy se těším na podzim, až ji vytáhnu. Má prodlouženou délku, dá se nosit na tričko, mikinu i halenku a já ji nosím nejraději k džínům (ehm, možná proto že nejraději nosím džíny :-D). Obvykle tak tmavé outfity nevolím, ale při nedávných nákupech jsem si dala revoluční předsevzetí, že půjdu po černé a vyšly z toho tyhle boží slimky a halenka s nadýchanými rukávy, která je bombice. No a stíny k tomu tmavé, se ví. Úplně gothic style :-D

2. outfit: Sako forever

Dobrý den, já jsem Katy Saková. Miluje lehce oversize saka a v jakékoli barvě. Tohle okrové neboli hořčicové je až takový favorit, že jsem ho měla ve velikosti 44 a teď po zhubnutí pár kil jsem si ho pořídila i ve velikosti 38 :-D A když už barevné sako, podpatky, tak pěkně výrazné vínové stíny, ať to blejská.

3. outfit: Pletená vesta

Panebože díky za návrat tohoto trendu. Miluju vesty, protože každý outfit pozvednou! K tričku, košili nebo halence? A samozřejmě k džínám jakéhokoli střihu nebo kalhotám, na slušňačku i trochu vágusku. Když se ochladí, nahodím ještě koženou bundu a dokud mi neumrzne zadek, strávím další dny právě takto. A stíny jsem dala do hnědé.

Stíny: XX by Revolution LUXX

Je neuvěřitelné, že se mi vážně po letech podařilo najít paletku stínů, která má spoustu odstínů a já chci vyzkoušet fakt všechny. Jsem podzimní typ a tohle jsou moje barvy. Navíc krásně drží a jdou perfektně vzájemně nakombinovat.

Paletka očních stínů XX by Revolution LUXX obsahuje 18 barev, které spolu můžete kombinovat dle libosti. Mají skvělou pigmentaci, nedrolí se, nedělají žmolky na víčku a jsou báječně podzimní. Najdete tyto odstíny: fialový, hnědý, růžový, zlatý, stříbrný, nude, vínový a jak matné, tak s třpytivým. Takže na denní i večerní příležitosti. Za necelých 600 stovek spousta muziky! A jako příjemný holčičí bonus je vzhled paletky - je totiž nádherně růžově sametová!

Pořídila jsem v rámci dlouhodobé spolupráce na Notino.