Mama-live
DÁRKY PRO MUŽE, KTEŘÍ NIC NECHTĚJÍ

Pane Osičko, jestli jste sem omylem zabloudil, okamžitě si dejte odchod, tenhle článek není pro vaše oči.

Určitě je znáte a dost pravděpodobně máte tento živočišný druh doma nebo v blízkém okolí. Muži, kteří nic nechtějí. Ne snad od života, ale zcela určitě od Ježíška. Psát Ježíškovi dopis je dětinské, jsou přece dospělí. Co chtějí, si sami pořídí (ideální zhruba v půlce prosince). Ale zkuste jedny Vánoce to jejich "nic" pěkně zabalit a šoupnout pod stromek. Ti budou koukat, až si každý rozbalí krásné dárky, které pro ně Ježíšek s láskou vybral a zabalil. A oni nedostanou nic. Je to s nimi těžké, ale vy je chcete potěšit, překvapit je. Tak vám řeknu, co jsem letos vymyslela já nebo co podle mě udělá radost. A protože už je to "last call", mám tipy, které jde obstarat ve formě voucherů.

Zážitek? Hlavně ať je silný

Dospěli jste do věku, kdy neprahnete po hmotných dárcích, ale toužíte zažívat, prožívat, zkoušet a objevovat? Mám to stejně a můj muž také. Je pro nás zážitkem večeře v luxusní restauraci se skvělým vínem i kurz vaření, kde se naučíme dělat sushi nebo steaky. Milujeme únikové hry, kde musíme prokázat důvtip i odvahu, i procházky Prahou s průvodkyní, která nám doplní znalosti a překvapí novými fakty. Pro pány je skvělým dárkem i jízda v rychlém autě nebo třeba kurz přežití.

Zdraví až na prvním místě

A nedospěli jste už taky do věku, kdy doplňky stravy nejsou nevhodným dárkem, ale naopak potěší, protože dávají smysl. Takže Honza dostane sadu Calm Ball od Angry Beards, v níž jsou přípravky, které šetrně pečují o citlivé mužské partie a spolehlivě tak zajišťují každodenní intimní hygienu (Antistick gel na intimní partie pro muže 100 ml a Antisweat deodorant v krému na intimní partie 150 ml). Kluci s AngryBeards jsou boží týpci, na Proženy s nimi máme rozhovor, tak mrkněte.

(na fotce si Honza nezakrývá oči studem, ale fotil se s dárkem, který ještě nedostal :-D)

A jako dárek mi přijde skvělá i sada na podporu vitality a potence ArginMan od GreenFood Nutrition. Což je sada doplňků speciálně pro muže, které zaručují lepší rozšíření cév, zlepšení dodávky kyslíku a živin do svalů. Kořen Macy peruánské používali už staří Inkové na zlepšení kondice.

Dovolená s jídlem i s Harrym

Cestování je naše společná vášeň, delší dovolené si vždy plánujeme s dětmi, ale každý rok si dopřejeme pár dní jen ve dvou. Milujeme spojení města a dobrého jídla nebo vína, stejně tak ale i výlety přírodou (které vždy záhadně vedou do kopce). Co třeba víkendový pobyt v Tatrách, v Krakově nebo ve Vídni? Nebo otevřené sklepy na Moravě?

A pokud jste milovníci harrypotterovské ságy jako my, tak můžete překvapit vstupenkami do londýnských studií nebo na vídeňskou výstavu. V Londýně se jedná o životní zážitek, do Vídně se chystáme, tak pak poreferuji. Zatím budeme trénovat znalosti při hře Desítka.

Čtení i pro ty, co nečtou

Podle mě knížka musí pod stromečkem být, přes to vlak nejede. A že váš muž nemá čas na čtení nebo to není jeho oblíbená činnost? Zajímavou možností jsou knižní rozhovory. S lidmi, co mají co říct, co něco dokázali. Honza už dostal knižní rozhovor s Josefem Marešem, bývalým šéfem pražské mordparty. Jsme velcí fanoušci Případů 1. oddělení. A ještě na něj čekají Proměny života (od redakce časopisu Echo), které obsahují 50 zajímavých rozhovorů s předními světovými a domácími osobnostmi. Odráží se v nich proměna světa, který po pandemii zasáhla válka na Ukrajině.

Oblečení, ale speciální

Měkkouše pod stromeček patří, se ví. Ale co si dát trochu záležet a nedarovat klasicky svetr a ponožky? Když už tak ponožky s logem. A k tomu boty na míru. A svetr z kašmíru nebo košili od krejčího. Tričko s vtipným nápisem nebo kožené rukavice. Ať to má vánoční úroveň.

Článek vznikl ve spolupráci s Notino.cz