Mama-live
CO SI PŘEJU? ZDRAVÍ

Vánoce 2020. Pandemie zuří, je možné objednat se na antigenní test na covid. A my to bereme k našim přes pardubickou nemocnici, abychom měli potvrzeno, že jsme zdraví a můžeme se vidět s blízkými.

Vánoce 2021 trávíme s covidem, povinná izolace je 2 týdny, takže si i lezeme chvílemi na nervy a Vánoce si s mnohými vynahrazujeme v lednu.

Vánoce 2022. Mezi dětmi se šíří viróza, jakou jsem nezažila. Děti trápí několikadenní horečky a brutální kašel. Ani to nechci napsat, ale malé Osičky zatím drží, jednoho Ježíška už máme za sebou, byl na sněhu, nádhera ❤️

A já si víc a víc uvědomuju, že stárnu a nejtoužebněji si vlastně přeju zdraví pro všechny. A pro sebe kabelku, ale jen když budeme zdraví :-) Abych nezůstala jen u přání, tak jsem teď malým i velkým ženám v mém okolí pořídila kromě líčidel a pečující kosmetiky i něco na podporu toho zdraví. A vlastně i pro sebe.

Myslím, že doby, kdy jsme měli pocit, že všechno musíme zvládnout a ustát, jsou dávno pryč. O duševní pohodě a jak se k ní propracovat, se víc mluví. A mně se osvědčily i různé "preparátky" proti stresu. Protože někdy se prostě měním v saň, když nestíhám, nezvládám a nechci se z toho položit. HypnoX STOPstress od Barny´s je doplněk stravy proti stresu, který pomáhá při stavech úzkosti, strachu a vnitřního neklidu. 

Jsem čím dál víc přesvědčená o tom, že tělesné zdraví se odvíjí od duševního rozpoložení a tak jsem několika mým oblíbeným ženám pořídila veganský doplněk stravy pro psychickou pohodu Ženská pohoda od Renovality. Ten pomáhá bojovat se stresem a přispívá k duševní, hormonální i fyzické vitalitě. Obsahuje esenciální aminokyseliny L-tryptofanu, meduňky, heřmánku, celeru a vitaminu B6.

A na podporu imunity a detoxikaci organismu funguje doplněk stravy Dračí krev od Allnature, který je získáván až z dalekých amazonských pralesů. Jedná se o 100% pryskyřici, kterou vylučuje strom Croton lechleri, jehož semena se podobají drakovi. Pryskyřice je po staletí využívána pro svůj vysoký obsah alkaloidů či flavonoidů.

Článek vznikl ve spolupráci s Notino.cz