Mama-live
OSIČKY PŘED OBJEKTIVEM – POPRVÉ V ROCE 2016

Krásný nedělní večer moji milí!

Vám krásky, které jste reagovaly na Facebooku na moji otázku "články vs. vlogy", chci hrozně moc poděkovat. Jsme na jedné vlně... Já to tušila, ale je fajn si to potvrdit. Krátké články neumím a nechci psát. Prostě čtení mých článků není na cestu výtahem z garáže do bytu, je to na pár minut... Natáčet videa se nechystám (a můj hluboký hlas a neschopnost vypadat na videu jako sexy kobra jsou jen jeden z důvodů :-D). A je to, domluveno :-D 

A dnes vám chci ukázat pár našich fotek. Osičky se fotily ve studiu. Ne v ateliéru u plátna, ale ve studiu, kde se pohodlně usadíte do měkkého křesílka (ušák jak z romantickýho filmu) nebo se poválíte na posteli s nebesy, pokocháte se v obr skříni s lodičkami s těmi nejvyššími podpatky a zrcadlový stolek vás mile, ale rázně vybídne, ať si sednete a prostě se chvíli vzhlížíte (však jsme se s Baru nenechaly dlouho pobízet :-D). 

DSC_7115

Jaro v rozpuku, všechno kvete a my jdeme do studia? Proč? Jedním z důvodů je, že jen vyjdu ven, tak pšikám,kámoška alergie opět řádí, tak bych se trochu bála o svoji přirozenou krásu a úsměv... A taky jsem přemýšlela, kde jsme ještě nefotili a kde by nejlépe vyniklo půlroční mimino, které ještě nesedí a nestojí, "jen" pase koníky. Na dece v parku? V náručí v ZOO?  A studio mi přišlo ideální. Ano, jsou to čistě pózovací fotky. A jsme tam my, jen my. A hlavně malé Osičky. 

DSC_6994

DSC_6978

Baru hned prošla lodičky a fialové jí padly do oka. Hodinové focení zvládla a pankáčovala jen občas (Jaká je její známka punku? Zvedne se, odejde a najdete ji u skříně, kde řeší, jestli si neměla vzít spíš ty černé jehly...), jinak pózovala jako profík.

DSC_7127

Mimi-pán se ukázal jako mimino stvořené pro modeling - leč nemylte se, náš půlroční Jeník se nesměje na povel, směje se, protože jeho drahý tatínek našel jeho nejlechtivější místo a drtil mu ho :-D 

DSC_7099

Na focení mi záleželo, tak jsem poprosila moji milovanou Ditu, aby mě nalíčila. Barunka u toho asistovala a neustále tahala z Ditina kosmetického lodního kufříku další a další nářadíčko a zajímala se, co to umí. "A tohle je co, teto Dito?" "To jsou paletky stínů, Barborko."..."Baletky? Jako Angelina Ballerina???" 

Mám z fotek velkou radost, jsou čisté a elegantní a naše dětičky vypadají jako hodní a spořádaní malí lidé ♥

Co vy, je to na vás už moc pózovací nebo si občas taky rádi uděláte pár figur? :-D

Děkuji Lucince Sasínkové za to, že s námi do studia šla a že nás umí. 

Děkuji Ditě Genin za to, že mě umí! 

Děkuji mému muži (řekněte mu to někdo, on to nečte :-D), že do toho opět šel a že uznal, že to nebolelo a z fotek má radost stejně jako já. 

DSC_6971