Mama-live
MAMABLOG ROKU 2016

V průběhu května jsem vás několikrát upozornila na to, že probíhá soutěž o nejlepší mamablog roku 2016, kde patřím mezi nominované a požádala o vaši podporu. Děkuji moc za ni a speciálně těm, kteří hlasovali opakovaně! Vyhrál někdo z vás cenu pro hlasující? 

Pro příští ročník se budu u organizátorů přimlouvat za systém "jeden člověk = jeden hlas", připadá mi to férovější.

Jak soutěž dopadla?

Nominovaných blogů bylo 50. 

Mama LIVE je 12.nejlepší mamablog. Trošku, trošinku (sekundu před usnutím a tak) jsem doufala, že budu v TOP 10 :-D Tak třeba v příštím ročníku? :-D 

IMG_3753 copy

Slavnostní vyhlašování se konalo ve Food Story v Dlouhé 14, díky tomu byl i skvělý catering (sušená rajčata bych mohla jíst na kila! :-D) a pro redespresso jsem si šla třikrát.

IMG_3524

A dress code? Námořnický. Nemám doma nic v tomto stylu! Jééééj :-D Já nemám ani nic červeného a nic s proužky! Svůj jediný delší pobyt na lodi jsem strávila v bikinách a kraťasech a to jsem nemohla lidem udělat!

Protože jsem do poslední chvíle nevěděla, kdy se s Jeníkem budeme vracet z Moravy, outfit jsem výrazněji neřešila. A pak jsem narychlo v Břeclavi obíhala obchody. Sehnala jsem v Gate tričko s kotvami a doladila pak s černou sukní. A rozhodla se, že když už jdu na takovou slávu a do CENTRA, tak to pojmu dámičkovsky - tudíž podpatky! Nebudu hrát hrdinku, přezula jsem se padesát metrů od Food Story :-D A díky své kobylí výšce jsem často málem zašlápla dítě u podlahy, prostě jsem tak daleko/hluboko neviděla... 

Jela jsem MHD a vybrala si po punkersku vysokopodlažní spoje . Ať se ukáže, kdo je tady geroj! Vždy se našel ochotný muž (a to já se nebojím, já i na pána se sluchátky zaklepu :-D), který mi Honzíka v jeho voze pomohl snést. Nakonec mi pět minut před dojezdem domů praskl pytel s křupkami a ty byly rázem všude. Tak! :-D

Těšila jsem se na holky blogerky, na moji Veru (blog Veru Harnol) a Lukynka. Všichni dodrželi dress code a vypadali nádherně. 

IMG_3771 copy

IMG_3561 copy

Pobavila mě Bára Mamapocket, která netušila, že byla i nějaká kategorie Eso a následně ji spolu s Malá máma vyhrála :-D 

Kategorii Extra vyhrála dle očekávání youtuberka Terka Mamalifestyle. A já mám velkou radost z vítězek v mé, tedy Lifestyle, kategorii. Alice Mámou stylově (3.místo), Míša MK-life (2.místo) a Terka Madame Coquette jako absolutní vítězka - tipovala jsem a moc jsem jí to přála. Všechny holky jsou super, jejich blogy mám ráda a určitě je doporučuji i vám. 

IMG_3847 copy

Celou soutěž vymyslela a do konce dotáhla blogerka Míša z Babybistro. Respekt a děkujeme! A děkuji i za krásné dárky od partnerů soutěže - podělím se s vámi! 

6ff81d43-2544-48d3-8b01-2841c2a43f66

Kdo byste chtěl vidět kompletní výsledky, kuk SEM. A kdo by chtěl vidět vícero fotek z vyhlašování od Terezy Červinkové, kuk SEM