Mama-live
STŘEDY S BABI

Mamka kdysi vtipkovala, že až budou malé Osičky dvě, zařídí si ve škole volný den a bude za námi jezdit do Prahy. A ženy v našem rodě drží slovo.

Dnes byla poslední středa v tomhle školním roce s babi. Měla jsem velké plány, třeba focení babičky s vnoučaty. Asi jsem to řekla nadšeně a nahlas, takže den byl výživný, já mám v sobě čtvrté kafe, vnoučata zachrání jedině to, že brzo usnou, ale babička odjížděla jako vždy s úsměvem. 

_DSC_2038

Středy mívají velmi podobný průběh. V diáři mám napsáno "mamka". Nemusím plánovat jídlo - mamka přiveze kompletní menu a tahá z kouzelného batohu dobroty (speciálně mamčiny vývary jsou bezkonkurenční). Nemusím řešit Honzíkovo polední ukládání, mamka i v dešti vyrazí na okruh :-D a neznám lepší SMS než "Dítě spí.". Barunka vymejšlí pro babičku nejšílenější úkoly a hry. Užíváme si to všichni. A pak mi mamka z vlaku píše, jak od nás vždycky odjíždí plná energie a dobré nálady. Beru ji s rezervou a je mi jasné, že cestu domů prospí, ale je to od ní hezké :-D Někdy přijíždí jako překvápko i táta a to je pak ještě veseleji. 

_DSC_1992

_DSC_1985

Pár fotek jsem dnes udělala, Jeník to (díky bohu!) prospal. S létem rušíme tradici střed, budou rovnou společné týdny :-D Vyrážíme i na společnou dovolenou ♥

_DSC_2022

_DSC_1982