Mama-live
OSIČKY VE WELLNESS HOTEL VISTA

...lítají mi v hlavě vtipné i rádoby vtipné titulky typu Hasta la Vista baby! nebo Hotel Vista, zábava jistá... apod., ale beze srandy nám tam bylo fakt dobře.

Osičky odfrčely na víkend na Dolní Moravu a neuvěřitelně si to užily. Pár hotelů jsem viděla, ale Wellness hotel Vista nám po celou dobu vyrážel dech. Příjemným způsobem, žádné herdy do zad :-D 

Kdybych měla jedním slovem hotel popsat, použiji výraz "dotažený"... vše do nejmenšího detailu promyšlené, doladěné a krásné. Na první pobyt mimo známé prostředí a s dvěma malými lidmi jsme odjížděli s lehce ztaženými půlkami a autem nabaleným po střechu. Jeli jsme na den a půl, v autě strávili něco přes dvě hodiny a já balení pojala, jak je mým zvykem: "nenechám se rozhodit ani sněhem, jedeme přece do hor...a co kdyby se konal karneval???...možná bych se mohla ve chvilce volna věnovat šermu, vezmu si kord...Baru, chceš sebou na panenky golfáč nebo hlubokej? že oba?!

Processed with VSCO with c1 preset

Ač se hotel takto přímo neprezentuje, je absolutně baby friendly. Děti jsou vítanými hosty - my na úvod dostali šampíčko, Baru džusíček. Po celý víkend probíhal animační program pro malé i velké děti, téma bylo piráti. Animátorky strašně příjemné, Barborce sedly na první dobrou. V herně se vydováděla, vytvořila si pirátskou vlajku a zacvičila s maskotem mamutíkem.

Processed with VSCO with c1 preset

Processed with VSCO with c1 preset

Kdybychom neměli sebou mimi-pána, můžeme s Honzou i na společnou masáž, o Barunku bylo skvěle postaráno - takový komfort a pohodu jsme předem nečekali a po výraznějším relaxu ani nepátrali, nám popravdě stačilo sedět v kavárně vedle herny, jedno dítě spící na terase, druhé šťastné s dětmi, my kávu na stole a naprosto vypnutou mysl. Příště plánuji pedi, masáž a saunu. Ano, rozhodně bude "příště". 

Processed with VSCO with c1 preset

FA460631-902B-4BCC-B184-E88D1C54F10F

Processed with VSCO with c1 preset

U dětské herny je hned za rohem Babypoint - přebalovací pult (chytře skrytý v šuplíku), mikrovlnka, konvice, dětské nádobí. V jídelně je velký dětský koutek, kde po celou dobu snídaně a večeře je nachystaná animátorka, která si s dětmi hraje a vy v klidu jíte. Malé detaily, které dělají velký dojem.

Processed with VSCO with c1 preset

Processed with VSCO with c1 preset

Asi každé dítě je fascinováno velkými akvárii, že? Tady je jedno po celé zdi recepce...a aby se děti mohly kochat, vedou k recepčnímu pultu schůdky.

Celý hotel je nekuřácký a to znamená, že se nekouří ani na balkoně - možná drobnost, ale když vám na balkoně spí mimino v kočárku, oceníte to.

Wellness hotel nabízí desítky wellness služeb a procedur, my využili zejména bazén. Honzík měl premiéru (takovou rozpačitou, ale omlouvá ho, že místo spaní v kočárku pěkně v mikče a čepičce, jsme ho natáhli do plenkovejch slipáčů a nehledě na unavený oči jali se mu rozšířit obzory - kvíkal nenadšeně, tak jsem ho ani neoslňovala spadlou lžičkou, dali jsme dvě tempa a šli jsme zpět do županů) a dáme tomu čas. Barča kvíkala nadšením. 

80916E47-1873-411E-96CE-FC5F3DFE4F6F

Asi nemusím ani psát, jak moc jsme si pochutnávali. Znáte to, když dítě nalákáte na vajíčka a najdete jen vyškrábaný pekáč, který se již nedoplní? Tak to jsme nezažili! Naopak vajíčka byly na tři způsoby. A taky palačinky, no nic :-D A k večeři líčka, losos a další laskominy. 

Nevím, jestli je to tím, že sem jezdí jen milí lidé, nebo se v hotelu všem tak líbí, že jsou dobře naladění, ale každý se usmíval, ve výtahu nám ošmatávali děti a tvrdili, že hezčí neviděli, personál byl neuvěřitelně příjemný a vstřícný. Já umím hledat chyby a prskat...tady nebylo proč :-D 

Těšila jsem se, jak v sobotu uložíme sviště a zajdeme do baru na drink. A naplánovala jsem si to včetně nového outfitu :-D No nebudu vám lhát, byla jsem lehce overdressed na podpatcích a s nepřehlédnutelnou kabeličkou :-D Ale co, já to unosím. 

1B56F1FC-D57B-4B4B-88AE-8E01516113D9

Processed with VSCO with f2 preset

Kromě bazénu a herny jsme navštívili Mamutíkův vodní park, který je v ceně a je pár metrů od hotelu. Pecka děcka! Vodní přírodní areál, kde se děti (i dospělí) učí, co voda umí a jak se s ní dá pracovat, jakou má sílu. K tomu skluzavky, tobogany, vše z voňavého dřeva, interaktivní. U nás se tatínek snažil chvíli předstírat, že to všechno ukazuje Barunce, a pak si prostě hrál sám :-D Hned vedle perfektní lanové centrum. 

_DSC_1639

_DSC_1662

_DSC_1684

_DSC_1681

_DSC_1652

A na nedělní dopoledne jsme si naplánovali Stezku v oblacích. Zaplatili jsme na hotelu útratu, posbírali saky paky a děti a ...začal slejvák. Takže změna, jedeme na pizzu do Penzionu Terezka (kde nás opět čeká i super herna) a Stezka příště.

Processed with VSCO with c1 preset

Processed with VSCO with c1 preset

Processed with VSCO with f2 preset

Podle osazenstva hotelu se zdá, že Vista osloví široké spektrum, mladé bez dětí, mladé s dětmi, starší s i bez vnoučat. Tím, že děti se tu dobře baví, ani vlastně nikoho neotravují a neruší (jak by děti mohly taky někoho otravovat, no že jo??? :-D).