Mama-live
SOBOTA V DINOPARKU

Přeji vám krásnou neděli! Ta naše je chalupářská, máme mastné pusy od buřtů, jsme trochu poštípaní od komárů a nechápu, že se Baru ještě drží na nohách, když neslezla z trampolíny. 

Ale sobotu jsme měli pražskou. Znáte to, děti potřebují program, jinak jste tím programem vy a to je pak mírné peklo. 

A náš program ohodnotila Baru zvaná náročná jako "Ty jo, to byl bezva den!", takže se s vámi o něj podělím. 

_DSC_3394

Na Andělu v ZOOT Výdejně na mě už nějakou dobu čekaly sukně a šaty na vyzkoušení, takže jsme nejdřív jeli tam. Baru se těšila na houpajdu a já na oživení šatníku. Ukázalo se, že mám jako Ewa Farna "boky jako skříň", takže z celého toho megabalíku jsem si nakonec vzala jednu sukni, ale z té jsem nadšená. Já na ZOOTu poslední dobou dost frčím a možnost objednat si vše, co mě zaujme (a ve více velikostech) a na Výdejně si to vyzkoušet, mě hodně baví. Pro vás mám kód na slevu 10 %: MAMALIVE. Platí na vše kromě zlevněného zboží a kolekce DOBRO do 7.9.2016. 

(Pozn.: Vypadá to, že jsme přišli, vyzkoušela jsem, zamilovala si sukni, Baru se jako víla zhoupla a šli jsme... Ano ano, leč pokud byste na dveřích Výdejny našli moji fotku škrtnutou, je to tím, že tuhle idylu narušila slečny scéna hodná Národního. Proč? Nechtěla jsem ji převléct z overálku do sukýnky dost rychle. Nerada a ne moc často to říkam, ale "naše nervy!" :-D)

_DSC_3431

No a pak jsme jeli na obídek a za zábavou. Jeli jsme na Harfu, slíbili jsme totiž Barunce dinosaury. Na oběd jsme šli na jistotu, Culinary Aroma v OC Harfa. Ač v obchodním centru, je to skvělá restaurace, kde výborně vaří, kde myslí i na děti s dětským koutkem i menu a kde si můžete sednout tak, že děti mohou pobíhat a nerušit ostatní. Tenhle podnik a Home Office Bistro jsou důvod, proč vždy radši jedu sem než do Letňan, kde se prostě dobře najíst nedá. 

_DSC_3337

Processed with VSCO with f2 preset

_DSC_3332

Barunka chtěla po prvním soustu končit s obědem a pelášit za dinosaury, chvíli jsme ji ještě udrželi a pak ji poslali k obsluze pro účet :-D Baru došla k baru, hodila oko, přišel číšník, ona se zaculila, založila nožku a dala ruku v bok a šeptla, že chceme platit. Nikdy jsme neměli účet na stole tak rychle :-D A Honzík při placení čmajznul servírce ze zástěrky propisku a andělsky se smál. Tak já nevím :-D

A pak jsme se přesunuli na terasu, kde velkou část zabírá Dinopark. Vstupné vyšší - dospělý za 150 a dítě od 3 let za 100, ale platili jsme 300 (většinou narazíme v pokladně na člověka, který neřeší a Barunku dá gratis). 

_DSC_3428

_DSC_3371

_DSC_3351

_DSC_3347

Dinoparků je po republice vícero a určitě rádi zajdeme do plzeňského nebo vyškovského. Ten pražský nás bavil moc. Věrné kopie dinoušů, kteří se i hýbali a řvali jeden na druhého. Děti ječely a brečely :-D Barunka občas chňapla po mojí ruce, ale informaci, že jsou to atrapy a je to vlastně pohádka, vzala v pohodě. Je to trochu risk, vypláznete pětikilo a zjistíte, že dítě má dinofobii :-D 

_DSC_3402

Je tu i hřiště s klouzačkami, můžete si nechat udělat dinotetovačku, děti si vlezou do skořápky po mimi-dinosaurovi nebo do lebky. A kdo je paleontologicky zaměřen, může hupsnout do pískoviště a vybrabat si kostru. Komu to nestačí, může pak zajít i do kina. A nebojte, i kávu si tu můžete dát.

Naprosto v pohodě i s kočárkem. 

_DSC_3415

_DSC_3368

Processed with VSCO with f2 preset

Na terase Harfy je pak další hřiště (to je teda pro mě trochu hezké na oko, ale pro děti tolik ne - všechno z kovu, který ve vedru pálil, spousta prolejzaček podle mě hodně nebezpečných, Baru chodila od jedné k druhé a vlastně nevěděla co si vybrat). 

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset

 

Byla jsem moc mile překvapená, jak hezký Dinopark je, jak je to upravené, propracované a zábavné. Zajímá mě, zda v těch dalších najdeme něco nového nebo jsou to kopie? Kdo má srovnání?