Mama-live
VELKÁ NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ (CENY OD LEGO DUPLO, ZOOT, URBANLUX, PHARMA FUTURE, DOLNÍ MORAVA A DALŠÍCH)

Ano, blog má dva roky a já se veselím a přemýšlím co a jak dál. Ale žádné "dál" by nebylo, kdybyste nebyli vy. Roste váš počet a já pro vás píšu ráda. Zasloužíte odměnu. Tak jsem opět poprosila partnery blogu a firmy, se kterými spolupracuji a jsem v kontaktu. A nikdo neřekl ne. Mám tu pro vás pěknou hromádku dárečků. 

Děkuji vám, že vás baví mě číst, že mi píšete a vracíte se sem. A děkuji partnerům! 

Dejte před děti Lego Duplo a hodiny o nich nebudete vědět. Dejte děti spát a Lego Duplo si užijete vy. Nejvděčnější dárek pro děti i dospělé. A vy můžete vyhrát dvě nádherné sady. Hasičkou stanici a Tvořivou truhlu.

10593-prod

10817-prod

Od té doby, co jsem objevila možnost objednat, co chci a v jakékoli ceně a pak si to na Výdejně vyzkoušet a vzít jen to, v čem jsem dokonalá, mám na ZOOT závislost. A pro vás tu mám voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup na ZOOT. Můj osobní tip je značka Dorothy Perkins, velmi slušivá. 

loga

O tom, že naprosto miluji botky Crocs, jsem vám už psala. Nejen tyto najdete na Urbanlux. Kromě nich i vtipné fusekle Happy Socs, trendy TOMSky a další. A můžete vyhrát voucher na 1000 Kč

loga1

O tom, že nám bylo na Dolní Moravě báječně, jsem vám psala. O pár týdnů jsme prošvihli otevření Pískového světa, který prý stojí za to. Takže další důvod se tam vrátit. A pro vás mám rodinné vstupné do Pískového světa v hodnotě 450 Kč (2 dospělí + 1-3 děti do 15 let). Konkrétně u této výhry bude bezva, když to vyhraje někdo, kdo se na Dolní Moravu chystá - napište mi to :-D

Dolni Morava_Piskovy svet I

Dione je ryze česká značka  prvotřídní zmrazené zeleniny a ovoce a věnovala pro vás balíček produktů v hodnotě 500 Kč.

Dione_Cesky hrasek

Denně dvě tři pračky to je prostě realita života s malými lidmi. Jejich cílem je pokrýt oblečení, vás i maximum bytu jídlem. A zanechat fleky. Tři balíčky obsahující Vanish Gold Oxi action gel a Vanish Gold Oxi Action prášek odvedou jistě dobrou práci.

logo (3)

Společnost Pharma Future má široké portfolio vysoce kvalitních produktů a vy máte možnost vyhrát balíček obsahující žhavou novinku Longevit ®, který podporuje imunitní systém, snižuje únavu a vyčerpání, pomáhá duševní aktivitě a paměti, pro normální funkci cév a srdce, chrání před oxidativním stresem. Dále vyhrajete i ORTHO HELP Collagen s kombinací kvalitních látek kolagen typu I a II.

longevit_84_cz_blistr750

Značku Bepanthen vám představovat nemusím. Péče o dětskou pokožku a o pokožku těhotných maminek je její alfou i omegou a dělá svou práci skvěle. Mám tu pro vás nabušený balíček Bepanthen produktů.

Processed with VSCO with f2 preset

Ráda se spojuji s těmi nejlepšími a mezi ty HiPP  zcela jistě patří. Dětská kosmetika od této značky je moje oblíbená a mám tu pro vás tři vytuněné balíčky. Vy budete mít voňavý děti :)

Processed with VSCO with f2 preset

Kojenecký e-shop Mimulo má pestrou nabídku věcí pro děti i rodiče. Voucher na nákup za 300 Kč můžete uplatnit na dětské oblečení, hračky, nábytek nebo udělat radost sobě. 

Bez názvu

Tělová kosmetika SebaMed patří mezi moje nejoblíbenější, používám ji já i děti. A pro vás tu mám balíček produktů

Processed with VSCO with f2 preset

Děti jsou houby a není na škodu toho využít a trochu je rozvíjet. Co třeba anglické počty? Krásnou anglickou knížku One lonely fish, díky které se dítě naučí snadno počítat anglicky do deseti věnoval Anglické knížky pro děti.

One_Lonely_fish_1024x1024

Když se řekne Rituals, představím si luxusní vonné svíčky a tělovou kosmetiku. A pro vás tu mám sprchovou pěnu Happy Buddha (já jsem zrelaxovaná a v pohodě jen z toho názvu) s energizujícím přírodním pomerančem a cedrovým dřevem z řady The Ritual of Laughing Buddha.

126

Nebudeme si tu lhát. Jsme na jedné lodi. Dny s dětmi umí být náročné. A dát si večer sklenku nebo lahev vína je jediný způsob, jak se neproplakat do rána :-D Mám tu pro vás lahev růžového vína, které voní ovocem a o které se nemusíte dělit. Věnoval Alkohol.cz

thumb_500__nw_1462797355_alkohol-logo

Na blogu jsem vám o Redespresso psala, je to zázrak z čaje roibos. A pro vás tu mám buď balíček 2 x kapsle nebo balení Redespresso suroviny, kterou připravíte v každém typu kávovaru.

logo (2)

 

Podmínky soutěže: 

Napište mi pod článek, na FB nebo IG do komentáře přání, názor, cokoli co vás ve spojení s Mama LIVE napadne.

Mějte "lajk" na FB stránce blogu nebo IG profilu.

Pokud chcete zvýšit šance na výhru, sdílejte.

Soutěž poběží do Honzíkových prvních narozenin, ukončím ji tedy v pondělí 12.září 2016 a následně budu každý den vyhlašovat jednotlivé výherce, takže se určitě vyplatí sledovat blog. Každý může vyhrát jen jednou. 

 

Snad jsem se vám trefila do vkusu. Vaše Katy ♥