Mama-live
NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ UKONČENA: KDO VYHRÁL A CO NA TO JÁ?

Pokud jste tu, abyste si ověřili, zda jste vyhráli jednu z cen, jste tu správně! 

A pokud tu jste, abyste zjistili, jak moc jste mě dostali a dojali vašimi komentáři, jste tu víc než správně!

Pro účast v narozeninové soutěži na blogu bylo třeba napsat cokoli, co vás napadne právě v souvislosti s Mama LIVE. Jako děvčata!!!! Stovky fakt krásných a osobních komentářů, vzkazů, básniček a přání. To, že jsem stará plačka, vím o sobě dávno, ale tohle bylo silný.

_HonzikSlaviRok08

Vaše zpětná vazba a odezva je pro mě hodně důležitá. Kdybych chtěla psát do šuplíku, nejdu s kůží na trh. Díky vašim komentářům si dělám obrázek o tom, co pro vás je a není zajímavé, posouvají mě dál, motivují mě. A když pak článek připravuji spoustu hodin a říkám si "ten se bude líbit, ten by mohl zaujmout" a ono ne, tak to řeším a lámu si hlavu.

Poslední týdny nebo možná měsíce jsem tu zpětnou vazbu občas postrádala a tápala, co se děje. Přestalo je to bavit? Píšu blbě? Už je mě moc? 

Řešila jsem to v sobě, řešila jsem to s Honzou, s kamarádkami. Nejvíc mě mátlo to, že články jsou čtené, čtenost roste, ale chyběl mi váš názor na ně.

A pak přišly druhé narozeniny blogu a vy jste mi v rámci soutěže dali brutálně pozitivní kopanec. Píšete, že se těšíte na každý článek, že jsou chvíle na blogu váš relax. To jsem strašně ráda a snad to tak budete vnímat i nadále. Píšete, že máte rádi tipy na výlety, naši každodennost a fotky, že vás inspiruji. A mě to až překvapilo. Tolik osobních vyznání! 

Snažím se, aby tu na blogu bylo hezky, a budu ráda, když mi sem tam napíšete, že jsem se vám trefila do vkusu a můžete mi i naznačit, když to není váš šálek kávy. 

 

A kdo že tedy jednotlivé ceny vyhrál? - budu postupně doplňovat.

Sada Lego Duplo č.1 Hasičská stanice: Petra Hamrlík Javorová

Sada Lego Duplo č.2 Tvořivá truhla: Káťa Flekácsová

Voucher do ZOOT (1000 Kč): Vendula Janků

Voucher do Urbanlux.cz (1000 Kč): Gisel Kratochvíl Vaněčková

Voucher do Dione (500 Kč): Míša Drozdová

Balíšek Vanish: Lucie Loderová, Kateřina Valdmanová, Katerina Horová