Mama-live
(PŘEBALOVACÍ) TAŠKO, CO UKRÝVÁŠ?

Jsem drbna a miluju, když někdo, kdo mě zajímá, poodhalí kousek svého soukromí. Proto mě vždycky bavily v módních časopisech rubriky, kde ikony ukazovaly, jak dokonalý pořádek a systém mají ve svých luxusních taškách a psaníčkách a co tam vlastně nosí.

Já nejsem systematik, můj skřítek pořádníček to poslední dobou pěkně fláká a navíc moje taška není jen moje. Patří mně a malým Osičkám. 

Dřív jsem v tašce měla dva časopisy, knihu, diář, notýsek na poznámky, protože co kdybych dostala dokonalou byznys myšlenku nebo vymyslela citát, že jo. Taky tam bylo spoustu malovátek, někdy i příjemná vůně a nebo třeba lodičky na večer, když jsem do báru šla rovnou z práce. Tak nic z toho tam teď není :-D

Ale co běžně nosím v přebalovací tašce? Co nesmí chybět, když jdeme ven? Co tam mám pro děti já, co tam mají děti samy pro sebe a co tam je mého? Je tam toho spousta a i něco navíc - kupříkladu rohlíky různého stáří, tuhle jsem tam našla nůžky a tak. 

_DSC_5662

Ale k věci. 

Barunka už moc věcí nepotřebuje, nepočůrává se, nepolévá. Svačinu jí v nejhorším můžu koupit i venku. Její voda tam není, ona ji zřejmě vypila (máme dceru glůtalku :-D). Ale Jeník tam má svoji kupičku: věci na přebalování (plínky, vlhčící ubrousky od HiPP, malý kelímek Sudocremu, občas jsem tak dopředu myslící, že mu vezmu i náhradní oblečení, ale to je tak 10 % šance :-D), svačinka (v poslední době jsem si oblíbila ovocné kapsičky, které si Jeník sám drží a sosá a tyhle Hamánek mají 120 ml, což už je super). Nesmí chybět lahvička s vodou. 

_DSC_5669

Pak je tam kupička věcí, jejichž potřebu a nutnost mít sebou se snažím marně pochopit. Lupa? Žetony do kasina? Žirafa do vody? Ok, piškoty a lízátko, tam tuším, kde se vzaly :-D Ale hodinky, které nikdy neukazovaly čas? Jaké nezbytnosti mají ve vaší tašce vaše děti? :-D 

_DSC_5667

No a moje "must have" a bez čeho neodejdu? Jsem poměrně skromná a jak tam koukám, tak i praktická. Peněženka plná karet na slevy, klíče od auta, klíče od bytu a voda. Pak je tam iPhone a foťák Nikon 1 J5, který v současnosti zkouším (je to prcek a je velmi šikovný - co by vás v recenzi zajímalo? Kdo tu uvažujete o menším modelu dobrého foťáku?). A pak vyloženě mama radosti - mentosky (Mentos CHOCO a Mentos CHOCO WHITE) - pořád vidím tu reklamu, jak si kočka zlomila podpatek, dala bonbonek a svět jí ležel u nohou a ona si to ťapkala v botách s urvanými podpatky - takhle doufám, že se budu cítit, je to moje KPZ :-D)  - a menší upozornění - minutu po rozdělání jsem jich snědla pět, můj favorit je čokoláda a tajím je před Baru. No a nesmí chybět podzimní rtěnka v odstínu Sexy game od Sephory. Podzimní sexy hry, to je moje!!! :-D

_DSC_5664

A samotná kabelka? Ukrývá ještě plastový sáček na špinavou plenu (i když se jich snažím zbavit co nejdříve) a menší přebalovací podložka - ano, stále ještě se mi stává, že jsem nucena přebalit tu chobotnici jménem Honzík na zemi a ač jsem hodně free, tak válet se v bahně ho nenechám. 

_DSC_5672

Pošlete mi schválně, jak vypadají obsahy vašich tašek :-*